Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan legyek jobb társaság?

Hogyan legyek jobb társaság?

Figyelt kérdés

34F (elvált)

Furcsa, mert a munkahelyemen szerintem bírnak a munkatársak, sokukkal nagyon jó a viszony. De itt ülök szombat este egyedül, nincs akit szívesen elhívnék valahová, meg engem se hív senki.

Pedig azt sem mondhatom, hogy nincsenek barátaim.

Mégis valahogy nem vagyok az a típusú ember, akihez csak úgy beugranak a haverjai egy sörre, vagy dumálni.

Mondjuk tökéletesen elfoglalom magam egyedül, ezzel nincs gond, de mégis hiányzik szabadidőben a társaság.


2014. okt. 18. 23:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Barátaid nincsenek? Végső esetben társkeresőre is felregisztrálhatsz, legalább elfoglalod magad.
2014. okt. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az emberek zömét nem érdeklik a komolyabb, mélyebb gondolatokkal bíró emberek. A legtöbb embert a felszínes, szórakoztató bohócok érdeklik, akikkel el lehet röhögcsélni a semmin. Ha te nem vagy elég "laza", akkor nem is fognak sörözni veled.

Ha meg mélyebb baráti kapcsolatra vágysz, az borzasztóan nehéz a mai világban, ha nem lehetetlen. A legtöbb ember teljesen alkalmatlan barátnak.

2014. nov. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nem válaszoltam a kérdésre:)


Tehát döntsd el, h mit akarsz:


1, jobb társaság lenni, akkor legyél laza, semmin vihogó, bulizós, és vszínűleg lesz kivel elmenni bulizni

2, rendes barátokat, akkor meg keresgélhetsz évekig, én nem sok barátságot láttam életemben

2014. nov. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!