Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van olyan srác akinem soha...

Van olyan srác akinem soha nem volt még barátnője, és ugy érzte nem szereti egy lány sem? Aztán mégis lett neki?

Figyelt kérdés
mert én 19 éses fiu vagyok.. nem volt még barátnőm :( és egy lány sem akar tőlem semmilyen szerelmet :( maximum barát lehetek :( :( és érdekel hogy van-e olyan aki mászott már ki ebből a bizonyos gödörből :( van még némi reményem? mert én már kezdem azt érezni hogy jobb lenne ha nem élnék inkább :(

2014. okt. 22. 10:12
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
akinek*
2014. okt. 22. 10:13
 2/30 A kérdező kommentje:
bocsi a hibákért, nem figyeltem őket :( telorol vagyok, és félre nyomtam :(
2014. okt. 22. 10:17
 3/30 anonim ***** válasza:

Persze! Még tök fiatal vagy!

Nagyon sokan vannak lányok is, fiúk is, akiknek húszas éveik során lesz az első igazi komoly kapcsolatuk.

2014. okt. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:

Dehogy is, ez miatt fölösleges megölnöd magad, úgyis majd lesz :)

Amúgy meg úgy gondolo, hogy ne azért legyen barátnőd hogy elmondhasd magadról hogy "már volt", hanem mert tényleg figyelsz rá, és szeretsz vele együtt lenni.


Szóval nem gáz ha nem volt még bnőd, lesz :)

Tényleg amúgy milyen magas vagy?


Ja, is itt is lehet lányokkal megismerkedni, nagyon sok jó fej lány járkál ide :)

2014. okt. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

kedvesek vagytok :) rendben, akkot megynugodtam :D csak érdekelt hogy másnak összejött-e a dolog :)


175 cm. magas vagyok :) fekete rövidhajù :) és hát akiket ismertem lányok azt mondták helyes vagyok.. nem mondták hogy csunya lennék :) én sem tartom magam annak nagyon :D de mégsem akart tőlem senki szerelmet.. csak barátságot :)

2014. okt. 22. 10:48
 6/30 A kérdező kommentje:
és igen, tudom hogy lehet ismerkedni itt is :) azthiszem 4 lányal beszèltem eddig itt.. abbol mind a 4et felvettem facebookra.. egy ideig beszèlgettünk aztán vagy nem irtak vagy hagytam őt inkább.. ugyhogy most összesen maradt 1 lány barátom innen Gyk-rol :) tehát nem biztos hogy lesz eredménye ha megint elkezdek ismerkedni lányokkal :D
2014. okt. 22. 10:53
 7/30 anonim ***** válasza:
dehogynem, addig keress, és kutass ameddig nem találsz olyat :)
2014. okt. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
igen :) hát 2 választásom van :) vagy feladom, vagy keményebben probálkozok :D csak sokszor csalodtam, és hát tudod van ez az érzés ami vissza tart egy ujabb csalodástol :) ez olyan mintha minden nap járnál egy boltba, egy bizonyos termékért.. de sosincsen nekik.. de mindig azt mondják "majd lesz.." és ugy érzed egyik nap hogy áá minek menyjek megint? ugysincsen nekik soha.. :( hát valami ilyesmi :D most csak probáltam valmi hasonlatot mondani :D
2014. okt. 22. 11:03
 9/30 anonim ***** válasza:
Figyelj csak, szerintem az lenne a legjobb, ha egy időre jegelnéd a témát és mondjuk a tanulással foglalkoznál. Hiszed, vagy sem, akkor a legkönnyebb barátnőt, szerelmet találni, ha nem is keresed és ezt rajtam kívül másik is megerősíthetik. Élni kell az életed, a sajátodat, a meglévő dolgokkal kell foglalkozni, nem újak után futkosni. Csak nyitott szemmel kell járni és észrevenni a lehetőségeket, ha az utadba kerülnek.
2014. okt. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
hát elhiszem Neked amit mondasz.. hogy ha nem keresem/ üldözöm a szerelmet, akkor hamarabb rám talál.. csak már tényleg nagyon jol esne ha végre viszonozná valaki a szeretetemet :( amugy dolgozom :) nem járok suliba :) munka helyejen meg nincs olyan lány aki tetszik :( a többségük meg idősebb.. ugyhogy csak munka helyen vagyok meg itthon.. de néha haverokkal logok.. de az egy fius társaság.. ha van ott lány, akkor az valamelyik haverom csaja.. és ha nem teszek semmit, akkor ugyérzem hiába várok a csodára.. most jelenleg az internet ismerkedés az egyetlen esélyem :(
2014. okt. 22. 11:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!