Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csinaljak? Egyedul vagyok...

Emsziszasza kérdése:

Mit csinaljak? Egyedul vagyok es a kinezetem miatt piszkalnak az osztalytarsaim?

Figyelt kérdés
lassan 17eves lany vagyok. nincs baratom. barataim vannak de, hianyzik az h szerelmes legyek eaegyedul erzem magam. Ratesz az is hogy, az iskolaban piszkalnk mert oldalt felvan nyirva a hajam es mert septumom van es egy10es fultagitom... nem foglalkoztam veluk, vagyis probaltam.. egy ido utan nem nagyon jartam be iskolaba ea ugyan igy van egy masik osztalytarsam akivel baratnok lettunk.. igazabol osztalyfonokot ez nem erdekli.. de engem nagyon elkeserit ez a 2 dolog.. mostanaba nagyin ki utom magam hetvegente es mintha azt ereznem fogytan az erom es az elet kedvem is mar. Es egyre tobbszor akarom kiutni magam.. akkor nem erzem hogy rossz. mit csinaljak?

#egyedüllét #piszkalnak.depresszio stb
2014. okt. 23. 17:01
 1/8 anonim ***** válasza:

Tölts több időt a barátaiddal, hülyéskedjetek, beszélgessetek, fedezzetek fel új helyeket..


Keress valamit ami leköt és élvezed. Plussz ha még hasznos is az a dolog.

Ott van a rajzolás, festés, firkálás, olvasás, vers vagy történet írás, éneklés, videókészítés, fotózás, futás, sétálás, túrázás, parkour, edzés..


Az egészséges étkezés és elég alvás jobb közérzetet teremt. Kevesebb cukor, alkohol és koffein, mert ezek iksz ideig jók de mikor elmúlik a hatásuk jön a hirtelen fáradtság.


Az ilyen sose hagyják abba piszkálásoknak csak úgy lehet véget vetni ha visszaszólsz nekik, kiröhögöd és te alázod meg őket. Ha bátrabb vagy és van esélyed meg is verheted őket. Vagy pl. csak felpofozod az egyiket mikor mindenki előtt b_szogat.

2014. okt. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha kiütöd magad, az nem old meg SEMMIT, ezt felejtsd el. Egyszerűen csak sz*rd le az o.társaidat, ne foglalkozz velük, ha ilyen vagy, hát ilyen vagy, egy külön világ, ők ebbe nem tartoznak bele. De te igen, és a te dolgod 17évesen nem az, h drogozz, vagy piálj, hanem, hogy TANULJ, h lehessen belőled valami, de még inkább VALAKI! Ne b*szd el az életed.
2014. okt. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy csoportosan vannak es h vissza szolok jobban jonnek h meg megutok vlakit akkor azonnal ugrananak
2014. okt. 23. 17:31
 4/8 A kérdező kommentje:
de van tervem. tanulni is szeretnek de nem tudok koncentralni nem tudom oket kizarni annyira rosszul esik es egyedul erzem magam :(
2014. okt. 23. 17:32
 5/8 anonim ***** válasza:
#2es vagyok. gondolj úgy az egészre, ez csak átmeneti állapot, bevezető, felkészítő, az élet keményebb is tud lenni! ne hagyd, h gyengítsenek, inkább erősítsd magad, bízz magadban! nézz rájuk úgy, csak kis buktatók a jelenlegi életedben, semmi több. erős vagy? az akarsz lenni? akkor képesnek kell lenned LEVEGŐNEK nézni őket. az élet egy nagy játék, és tudni kell játszani, másképp értelme sincs. hidd el, sokkal több van benned, sokkal többet is kibírsz, mint gondolnád! SOK SIKERT, kívánom neked, hogy lépj túl ezen, és ne süllyedj le a szintjükre, tartsd magad többre náluk! :)
2014. okt. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
koszonom szepen a valaszokat! :) probalkozok. :)
2014. okt. 23. 22:12
 7/8 anonim válasza:
Az alapján ahogy leírtad magad, szerintem egy igazi egyéniség vagy. Én pont az ilyen embereket tisztelem és kedvelem. Az, hogy kiütöd magad nem megoldás...Legyél a barátaiddal és azokkal akik megértenek. A szerelem bonyolult dolog, viszont aki megérdemli majd a szeretetedet és aki azért fog szeretni aki vagy, azzal úgyis egymásra találtok, csak nyitva kell tartanod a szemed.
2014. okt. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
16 éves fiú vagyok.Nekem is van 2 barátom és kész.Barátnőm nincs,nem is nagyon volt mert egyszerűen a szeretet nekem nem megy.Én metált hallgatok acélbetétes bakancsban,fekete ruhában,és bőrdzsekiben járok.Van 3 db viking mintájú tetoválásom.Kétoldalt felvan nyírva a hajam felül és hátul viszont hosszú.Ezek miatt szólnak le de tettlegesen nem mernek semmit csinálni.Hinni a viking istenekben hiszek és ez plusz a metál erőt ad.Engem ez segít át a magányon,a minden napok és az osztálytársak idiótaságán.Ami meg a "bulizást" illeti koncertekre járok néha el.Remélem te is találsz valamit ami kiemel ebből a jelenlegi helyzetedből.Sok sikert!
2014. okt. 30. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!