Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti ereztetek mar megalazva...

Ti ereztetek mar megalazva magatokat?! Hogy senki nem szeret?! Hogy senkinek nem kellesz?! Hogy az ongyilkossagot talalod az egyetlen megoldasnak?!

Figyelt kérdés
2014. nov. 18. 19:29
1 2 3
 11/21 LeftBehind ***** válasza:
Story of my life
2014. nov. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
90%

Érdekes jelenség. Szerintem az ember alapvetően két kategóriába sorolható ebben a helyzetben. Vannak, akik internalizálják a negatívumot körülöttük, és általában megölik magukat, amikor nem bírják elviselni a lelki szenvedésüket.

A másik kategóriát azok alkotják, akik ahelyett, hogy saját magukat okolnák, a társadalmat, ami ebbe a helyzetbe juttatta őket, kezdik el megvetni. Ez a típus ritkán lesz öngyilkos, sokszor diktátor-cégvezető-pszichopatává változnak és szadisztikus hajlamaik fejlődnek ki. A kicsinyesebbje a körülötte lévőket akarja büntetni, a nagyra-törőbb pedig egész országokat, népcsoportokat kíván megbüntetni.

2014. nov. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Velem beszélgethetsz ha szeretnél :)
2014. nov. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Előfordult sajnos, hogy ezt éreztem az életem során, de szerencsére nem tettem semmit, mert azért még nem ment el annyira az eszem.
2014. nov. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

igen, én most is ezt érzem :(

ahogy olvasgatom a válaszokat, észrevettem hogy vannak azért többen is akik egy cipőben járnak velem.. sőt vannak.akik még rosszabul is jártak, mert én még csak 19 vagyok, és kb 1éve talán másfél, hogy minden nap gondolok ezekre a dolgokra.. de láttam itt olyat is aki már 3szor annyi ideje van ezzel igy mint mi.. ugyhogy felkészülök a legrosszabbra, hogy talán tényleg sosem fog szeretni senki.. :(

feladni nem akarom, ugysem tudnék mit tenni :)

tudom hogy a hiba bennem van, változnom kéne.. a hozzá állásomon, a magabiztosságomon, a kisugárzásomon stb :) legalábbis nekem ezt mondták :D

ha akarsz nekem irhatsz :) szivesen meghallgatom mi a Te problémád :)

19/f

2014. nov. 20. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Igen, volt rá példa, de valahogy mindig kilábaltam belőle.
2014. dec. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
#16: 18/lány
2014. dec. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
17 évesen még előtted az élet. Gondolj erre. Mi lenne, ha a jövőben lenne egy szerető, remek férjed, egy családod, jó munkahelyed és úgy általában is boldog és elégedett lennél? Lehet, hogy ez vár rád, csak ki kell tartanod és lelkileg megerősödnöd, tanulnod az életed nehéz helyzeteiből. Ha öngyilkosságon jár az eszed, segíthet ha arra gondolsz, hogy a halálod után levetítenék Neked mindazt a lehetőséget amit türelmetlenül elszalasztottál azzal hogy a könnyebb utat választod.
2015. jan. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
Ezt érzem. De azért nem ölném meg magam.
2015. jan. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
0%

Igen éreztem így magam.De szerencsére még idejében visszataláltam Istenhez.Neki kellessz!Meghalt érted is, annyira szeret!

https://www.youtube.com/watch?v=bI_xwIkGqvk

2015. aug. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!