Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egyedül karácsonykor?

Egyedül karácsonykor?

Figyelt kérdés
Tegnap este gondoltam kimegyek egy kicsit sétálni, megnézem az adventi vásárt, ahogy körülnéztem azt vettem észre hogy mindenki milyen boldog, jókat beszélgetnek, forraltboroznak. Csak én vagyok egyedül. Teljesen egyedül vagyok.. 23/f

#Weinachtzeit
2014. dec. 3. 16:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem értem, mi a kérdés.
2014. dec. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Se szülők, se nagyszülők, se rokonok, se barátok?
2014. dec. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is egyedül leszek. De már hozzászoktam..
2014. dec. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem tavaly óta pocsék a Karácsonyom... akkor az exem miatt volt az, idén meg azért lesz mert tökéletes időpontban lettem dobva...
2014. dec. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én idén szenteste is dolgozok!Éjjeliör vagyok,..magänyos ember vagyok,de mindig olyanokra szoktam gondolni pl. hogy Legaläbb egészséges vagyok!Van munkahelyem!Stb.. és vegülis eltellik a 24. és mäsnap 25.en bepotlom a dolgokat! ;)
2014. dec. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Keresd meg a boldogságod.

Ismerkedj.

Élj.

Szerezz barátokat,szerezz barátnőt.

2014. dec. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6-os, erre még aztán sose gondoltam! Köszönöm szépen, msotmár teljesen világos hogy mi a teendő, varázsütésre minden sokkal egyszerűbb lett!
2014. dec. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!