Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nagyon magam alatt vagyok,...

Nagyon magam alatt vagyok, mit tudnék csinálni? .

Figyelt kérdés
Alapból jó tanuló vagyok, viszont kevés barátom van. Otthon leginkább tanulok, gépezek, és olvasok. A matek az nem megy, abból jelenleg 2.5-re állok, de ma sikerült írnom (szerintem) egy 1-es dolgozatot, így félévkor tuti hogy kettes lesz a matekom. Magam alatt vagyok, mindenki a fejemhez vágja, hogy nagyszerű lesz a sok ötös, négyes mellé a kettes.. Valószínűleg már nem nagyon írunk dolgozatot belőle. Holnap kapjuk ki, mi tudnék csinálni, hogy "jobban" érezzem magam? Már a "miértszülettemmeg" gondolatok is kezdenek átmenni a fejemen...

2014. dec. 3. 17:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát barátom egy félévi kettes miatt nem kell annyira magad alatt lenni. Majd év végére összekaparsz valami jobbat.
2014. dec. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Egy kettes doga miatt vagy így kikészülve?Félév nem igazán számít, év végére meg bőven lesz idő jobbat összeszedni.Nekem minden tanárom azt mondja, hogy a félévi bizi nem vérre megy, csak egy áttekintő táblázat hogy miből kell javítani év végére.

Ennyi miatt ne legyél ilyen depis.Másnak sokkal komolyabb baja van mint az hogy kettest kap matekból, és mégis bírják.

Amúgy meg leeht hogy nem egyes lesz a dogád :)

2014. dec. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%

A matek nem tanulható meg. Vagy van hozzá képességed, vagy nincs. Én még buktam is belőle. :)

Aztán az egyetemen olyan szakot választottam, ahol még csak ehhez hasonló tantárgy sincs. Ötösre államvizsgáztam. Fel a fejjel, ember lesz belőled anélkül a fránya matek nélkül is! :)

2014. dec. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Én is megbuktam matekból a gimiben .. félévkor 2x is... ÚÚÚúúútáltam, s nem is bírtam felfogni. A jelen pedig: 15 éve maszek könyvelőként dolgozom. A volt osztálytársaim, mind azt kérdezik, hogy a fenébe lett belőlem könyvelő??!! Háát olyan egyszerűen, hogy itt csupán a 4 alapművelet kell, + logika. Nem kell sinus-cosinus, meg halmazelmélet, meg deriválás meg tudomisén.. Csatlakozom az előttem szólóhoz, csodás és sikeres ember lehetsz attól, hogy megbuksz matekból!!! :)


(Ja amikor megbuktam, és hallgattam otthon az "iskolába melegedni jársz? Meglásd nem lessz belőled semmi etc... " szövegeket, nekem is a "miértszülettemmeg" gondolat járt a fejembe. Azóta a szüleimmel ennyi év távlatából mindezt átbeszéltük. S belátták, hogy lehet nem kellett volna úgy reagálniuk a matek bukdácsolásomra. Mivel egyszerűen képtelen voltam felfogni .... (mindezt írom, egy 157-es IQ mellett..)

Szóval érdekes ez a matek dolog...


Szóval fele a fejjel!!!!!!!

2014. dec. 4. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hívd fel az Ifjúsági Lelki Elsősegélyt a 137-00 ingyenes hívószámon. Hétfőtől szombatig 9-21 óra között éred el Telekom vagy T-mobile számról (fülkéből is).
2014. dec. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hanyadikos vagy?
2014. dec. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Tom Benko ***** válasza:
Kezdjél el matekot tanulni. Mondjuk fogsz egy példatárat, és elkezded egyesével az összes feladatot megoldani. Amúgy pedig jelzem, a matekot meg lehet tanulni, csak szorgalom kell hozzá, és még az életet is megkönnyíti.
2014. dec. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Tom Benko ***** válasza:
@4: 157-es IQ-val nem bukdácsolnál matekból, mert az pont a logikai képességeket méri, amik a matematika alapjai. Ennyivel már a MENSA is felvenne, tag vagy, ugye?
2014. dec. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!