Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Vannak itt olyan lányok, akik...

Vannak itt olyan lányok, akik intellektuális/különc/komoly/idealista személyiségük miatt magányosak, vagy szerencsétlenek a pár/barát találásban?

Figyelt kérdés
Szeretném megtudni, ti milyen személiséggel rendelkeztek.

2014. dec. 14. 14:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Vannak. De engem nem izgat a pártalálás.
2014. dec. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Jelen. De igazából engem sem érdekel a pártalálás, de még a barátkozás sem. Ettől még nem vagyok teljesen elszigetelődve.

Egyébként mire vagy kíváncsi?

2014. dec. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Én is ilyen vagyok. Bár szeretnék párt találni, de görcsösen nem keresem. Mindenesetre nem hiszem, hogy sokáig képes leszek elviselni ezt az üres életet.
2014. dec. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is itt vagyok. Kérdések?
2014. dec. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Semmivel nem különbek ezek a lányok,a többi lánytól,persze hajlamosak a pasik többet beléjük képzelni,ez is csak mese tejszinhabbal..
2014. dec. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 139 válasza:
Jelen.
2014. dec. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tartom magam sem csodabogárnak, sem különcnek. Csupán egy kicsit másnak. Mégis mindenki azt mondja; nagyon más vagyok, nem evilági. Folyton kilógom a sorból, hiába is igyekszem asszimilálódni.

Imádok verseket, történeteket írni és igazi adrenalin függő vagyok. Viszont szeretnék én olyan lenni, mint a többség! Egyszerűbben beillszkednék a társaságokba, nem kellene megjátszanom magam. Sokkal könnyebb lehet, ha az ember nem látja a fától az erdőt és kevésbé cselekszik tudatosan, inkább mint egy robot, olyan. Engem a másság és a gondolkodás képessége lassan megöl. Nehezebb az élet, ha jóval több dolgot megértesz és átlátsz.

16/L

2016. nov. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!