Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » ░ Ismertek (valóban)...

░ Ismertek (valóban) *INGYENES* társkeresőt/közösségi oldalt, ahol lehet ismerkedni kevésbé divatos, értelmesebb lányokkal?

Figyelt kérdés

Én eddig csupa olyat találtam, ahol minden ingyenes csak éppen ha üzenetet akarsz küldeni, akkor fizess ezreket (közben meg lehet hogy évek óta be se lépett, vagy kamu).


Pénzem nincs, tehát a kultúrhobbik kizárva.

Max annyit tudnék, hogy minden nap utazgatok egyetemekre és leszólítgatok embereket akik épp nem rohannak valahová, de hamar beleunnék.



2014. dec. 21. 14:40
1 2
 1/12 anonim válasza:
És barátokkal elmenni házibulikba, szórakozóhelyekre, egyetemi rendezvényekre, és face-to-face ismerkedni?
2014. dec. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%
Itt az baj hogy snki nem veszi komolyan a társkeresést,mert mindenki a külsőre megy már,főleg a lányok. A fiatal lányok meg főleg..Ha te pasi vagy inkább a 40 év vagy fölöttiekel próbálkozz,akik már szenvedtek eleget az életben,talán ők értékelik a rendes srácokat,és nem a külsőre mennek..
2014. dec. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Nem vagyok bulizós ember, de azt hittem ez érthető abból, hogy nem divatos lányokat keresek.


Egyetemi rendezvényekre nem tudom mire gondolsz, de ott is csak piálni szoktak általában.


Az idősebb nőkkel is van probléma...

2014. dec. 21. 15:12
 4/12 anonim ***** válasza:
43%
És a te egyetemeden nincsenek szakmai körök, szakkolik, konferenciák, önkéntes lehetőségek? Szerinted ezekre a partiállatok mennek? Elárulom, hogy nem, viszont a lusta töketlenek sem, amely kategóriába valószínűleg te is belelógsz erősen. A netes párkeresést hanyagold, ha jót akarsz, inkább tanulj meg kommunikálni és valódi kapcsolatokat építeni.
2014. dec. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
63%

[link]

Minden ingyenes, nem kell fizetni üzenetküldésért/másik fotójának megtekintéséért sem meg hasonlókért amikért a többi odlal pénzt szokott kérni.

2014. dec. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

ma 15:12


"Az idősebb nőkkel is van probléma"

Miért veled nincs probléma?

Eléggé szánalmas a hozzáálásod!

2014. dec. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
5 - Végre az első kérdéshez kapcsolódó válasz. Köszönöm.
2014. dec. 21. 17:21
 8/12 anonim ***** válasza:

www.malha.hu

Ez teljesen ingyenes, nekem jó tapasztalatom van vele, bár itt is vannak idióták, de a női felhozatalt nem annyira tanulmányoztam. :)

2014. dec. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Facebook.

Nem társkereső, de vannak úgynevezett ismerkedő csoportok, ugyan elég sok a ribi, de bőven vannak értelmes, normális lányok is.

Én egy ilyen csoportban leltem rá életem párjára, még 2 és fél éve.

2014. dec. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
70%

[link]


ez is ingyenes.


Amúgy google -> ingyenes társkeresők -> válogatsz kedvedre.

2014. dec. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!