Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Már tisztára el ment az élet...

Már tisztára el ment az élet kedvem! Lassan hogy egy éve volt barátnőm. Azóta nincs senkim. Valami miatt nem merek oda menni a lányokhoz! Ez már ki idegel. Lehet hogy fel kéne adnom az életem? 25f

Figyelt kérdés
2014. dec. 22. 18:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ne add fel az életed. Én 26 éves vagyok, és még nem volt barátnőm, szűz is vagyok. Nem adtam fel még az életem, bár igaz közel vagyok hozzá.
2014. dec. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Nem kell feladni.

Amiatt, mert nincs párod pedig pláne nem :)

Legyél egy kicsit bátrabb, nem esszük meg a férfiakat :)

Vagy foglald le magad olyan dolgokkal, amik érdekelnek, keress új hobbit...legyél boldog :)

Kellemes ünnepeket!

2014. dec. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Én már kezdem!Nincs ami éltessen.
2014. dec. 22. 18:50
 4/18 A kérdező kommentje:
Nem foglal le semmi.
2014. dec. 22. 18:50
 5/18 anonim ***** válasza:
Akkor akinek nem volt senkije, az mit szóljon, jó sok ezer emberrel kevesebb élne, ha mindenki ilyen alapon meghalna.
2014. dec. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Nekem nincs más választásom már kezdek bele őrülni hogy nincs senkim.
2014. dec. 22. 20:15
 7/18 anonim ***** válasza:
Miért nincs más választásod?
2014. dec. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Második vagyok.


Lassan 19 vagyok, és még nem volt senkim. És nem vagyok nagyon válogatós.


Kicsit állj pozitívabban a dolgokhoz.

Ha nagyon bánt a dolog, akkor meg tenni kell érte, hogy a helyzet megváltozzon. Mindent, amit csak meg tudsz tenni.

Ha ez nem megy, akkor fogadd el e helyzetet.

Én mindenhez így állok hozzá, és boldog ember vagyok.

Légy türelmesebb. :)

Minden eljön, ha annak itt az ideje.

De ne forduljon meg a fejedben az öngyilkosság.

Ha magad miatt nem is...legalább a szeretteidért élj.

Nekik és mindenkinek fontos vagy.

Gondolj bele, hogy talán pár év múlva megismernél egy lányt, akinek boldogabbá tennéd a napjait.

És Ő is boldogabbá tenné a te életedet.

De Te nem leszel ott, ahol akkor lenned kell...

Ha gondolod, írhatsz is, de kérlek, ne csinálj butaságot.

2014. dec. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
79%

Na ez az igazi lúzerség, amit a itt levágsz kérdező. Jaj egy éve nincs nőm brühühü, kinyírom magam. Hát menj a francba! Már bocsánat. Én 24 éves voltam mire sikerült összehoznom életem első nőjét, addig rám sem bagóztak és az a kapcsolat sem tartott sokáid. Na nekem van jogom picsogni, neked nincs. :-P


Igen a tipikus fiatal magyar nő, bunkó, flegma, és ostoba, többségük részük kifejezetten élvezi, ha más embert megalázhat, de ők csak NŐK. Semmi többek, semmiben nem vagy kevesebb, mint ők. Ezt kell felfogni, nekem ez tartott baromi sokáig. Nem úgy kell odamenni, hozzájuk, hogy úristen, mi lesz ha nemet mond, hanem úgy, hogy én mint férfi, megtisztelem őt, mint nőt a figyelmemmel! Az udvarias stílusban végzett kezdeményezés ugyanis egy lovagias gesztus, csak az a baj, hogy a mai elkorcsosult társadalomban ez sok nő agyáig nem jut el, és szinte személyes sértésnek veszik, ha álmaik férfién kívül bárki kezdeményezni mer. Szóval, odamész, megtiszteled a nőt, ő pedig, ha normális és kultúrált, megköszöni az érdeklődést, és igent, vagy nemet mond. Ha nemet mond nem kell kétségbe esni, nem voltál az esete, vagy éppen nem akart kapcsolatot, vagy van párja, ez nem sértés. Ha bunkó megalázó stílusban mond nemet, na akkor kell tökösnek lenni és porig alázni az illetőt. Ránézel, kiszúrod a legfeltűnőbb testi hibáját és belevágod a képébe... A nők egója hatalmas, de olyan, mint a kártyavár, könnyen összedől..

2014. dec. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Ezt jól megírtad!
2014. dec. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!