Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Milyen dalt üzenhetnék,...

Milyen dalt üzenhetnék, küldhetnék egy embernek, aki nekem nagyon fontos, s tudom, hogy egy friss gyász miatt egyedül tölti a karácsonyt?

Figyelt kérdés
2014. dec. 22. 23:54
 1/7 anonim ***** válasza:
2014. dec. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez valóban jó, de nem minden korosztálynak hasznos., köszönöm!
2014. dec. 23. 00:08
 3/7 Marika827 ***** válasza:
2014. dec. 23. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mennyire vagytok közeli kapcsolatban vele, de szerintem egy zene küldése baromi személytelen és még lehet fel is zaklatod vele az illetőt. Inkább hívd fel és hosszasan beszélgessetek, vagy ha van egy kevésbé sűrű napod karácsony alatt hívd el valahova vagy hozzátok. (Írom ezt úgy, hogy a mi karácsonyunkon is erősen érezhető lesz egy idei haláleset, szóval nem teljesen beszélek a levegőbe.)
2014. dec. 23. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2014. dec. 23. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Pl. Maria Callas Ave Maria

Biztos fenn van a YTB-on. Keresd meg.


Egyébként osztom annak a hozzászólónak a nézeteit, aki a dalküldés ellen foglalt állást. Én is gyászolok, és tudom, hogy a zene sokszor még rosszabb állapotba taszít. Nem tudom, hogy ez az ember milyen kapcsolatban van veled, de vagy hívd fel karácsonykor (különösen Szenteste! az a legrosszabb és a legnehezebb a magányosok számára), vagy írj neki levelet, esetleg e-mailt, vagy ha fenn van a FB-on és ismerősöd, akkor kérdezd meg tőle (privát üzenetben), hogy szeretne-e beszélgetni, vagy csak ajánld fel neki, hogy itt vagy, felhívhat, írhat, ha úgy érzi.


Hidd el, egy mélyen gyászolónak ez sokkal többet ér, mint egy YT-ról letöltött dal.


Már én is egyedül vagyok. Ez lesz az első karácsonyom a nejem nélkül, akivel közel 40 éve éltünk együtt. Három hónapja hunyt el.

2014. dec. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a zene küldés, meg a neten üzengetés ilyenkor nem sokat ér. Ha közel van találkozz vele, ha nincs más FB, vagy telefon.
2014. dec. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!