Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek hogyan nyerhetném...

Szerintetek hogyan nyerhetném el egy nő figyelmét, hogyan kelthetném fel az érdeklődését?

Figyelt kérdés
2014. dec. 23. 19:31
 1/10 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem legegyszerűbben úgy, ha először te tiszteled meg a figyelmeddel és az érdeklődéseddel. Aztán ez vagy bejön vagy nem. A lényeg , hogy addig kell próbálkozni amíg az ember el nem patkol, és még SZÁZ próbálkozás után sem feladni , és kijelenteni, hogy az összes nő prosti.

Sokat küzdöttem ezzel én is, és most úgy érzem, hogy megtaláltam a párom. Aztán ez vagy kitart , vagy nem.

2014. dec. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%

Heló! Én nő vagyok -vagyis inkább még lány- az én szimpátiámat, figyelmemet az váltja ki, ha egy srác barátságos és vicces, de nem bántóan (nem úgy vicces hogy megbánt másokat), bármiről tud beszélgetni -beszélGETni, nem CSAK beszélni vagy CSAK hallgatni.


De a legfontosabb a magabiztosság. Hidd el magadról, hogy igenis király vagy és szerencsés az a nő, aki veled lehet. És légy természetes, mintha csak otthon lennél a legjobb barátaiddal. :)

Remélem, tudtam segíteni.

2014. dec. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

a pua irodalomnak nekieshetsz.

ott külön fejezet a nyitás és az érdeklődés felkeltése.

ha más nem is,de ez a része hasznos lehet és nem csak a csajozásban.

2014. dec. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha ronda vagy, mint én, akkor tapasztalatból tudom, hogy sehogy.
2014. dec. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A fenti ötletek jók. A nők szeretik az értelmes pasikat, általában... Az "ronda vagyok" beírással nem kell foglalkozni.


Amúgy meg használd ki a mai modern információs társadalmat. Ez alatt értem az, hogy nézd meg FB oldalon h milyen fotói vannak, miket szeret, milyen témákat lájkol, milyen oldalakat kedvel, nézd meg kik a barátai! Akikkel ő sokat kommunikál és barátkozik azokkal te is próbálj meg barátkozni, akkor bele kerülhetsz egy társaságba. Stb stb


Én pl egyszer megismertem egy csajt, FB oldalon láttam, hogy van macskája (nekem is van) ezen kívül sok balatoni fotó volt (hm meg is volt egy közös pont) láttam, hogy sok főzős oldalt lájkolt (szereti sütni, főzni).

Szerinted ezek után nehéz volt témát találni? :)


Facebook, Google a barátod ;)

2014. dec. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Keito ***** válasza:
47%

Légy kalandvágyó és otthonülő, egy hűséges csábító, aki hazudva őszinte és persze egy impotens lepedőakrobata, de nem mellesleg egy intelligens idióta.

Légy egy családcentrikus kalandor, aki egy szürke kis macho, ám agresszívan szelíd és kulturáltan műveletlen.

Légy brutálisan gyengéd, csupaszon szőrös, egy nőies alfahím aki egy kretén géniusz.

Légy hallgatagon fecsegő, őszintén hazug, légy egy éles-látó vak aki kegyetlenül jólelkű, egy irgalmatlan szamaritánus.

Ha még mindig nem ment el a kedved, akkor elég ha mesevilágban élő realista vagy, aki érzéketlenül romantikus és egy hóhérlelkű poéta...

2014. dec. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Halgass Keito-ra! Ezt ennél jobban összefoglalni nem lehet! Keito engedelmeddel lopom, mert ez nagyon jó! :)
2014. dec. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A Tengerész ***** válasza:
Fiataloknál szellemes udvarlással, idősebbeknél inkább készpénzzel.
2014. dec. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Tommaso99 válasza:

Nemcsak idősebbeknél. Tekerj a péniszed köré

néhány 20-ezrest, és megnő (iránta az érdeklődés)!

2014. dec. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Stetter válasza:
A Fb-os ismerkedés igen közkedvelt manapság. De ha egy elkényeztetett csitrinek lájkolod be a képeit és nem vagy adonisz akkor semmi esélyed nincs (max ha kib****tt nagy személyiség vagy, vagy tényleg van a gatyádban pénz). Ha találtál egy normális lányt, lájkolj nyugodtan. Én személyszerint várnék, megnézném mi történik. De ne írj rá egyből ha ő is visszalájkol. Sokszor jobb várni. Ha meg a környezetedben él akkor csinálj vpeletleneket. Ültesd el a fejében hogy akarsz valamig. Azt mondják jobb ha a férfi kezdeményez, de miért ne kezdeményezhetne a nő? Ahogy fentebb irták kicsit nyomozz utána, nem árt ha kissé megismered. Ha pedig összejön, hogy rád ír onnan már csak add magad! Ne egy megjátszott majmot adj elő. Azzal nem érsz semmit! És ha komolyan gondolod ne síesd el!
2015. jan. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!