Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináljak szilveszterkor,...

Mit csináljak szilveszterkor, hogyha nem hívtak meg sehová, velem meg senki nem jön?

Figyelt kérdés

17 vagyok,mindig is itthon voltam és átaludtam az éjszakát.Eddig sem voltam semmilyen buliban vagy hasonló,de ilyenkor különösen sz.r érzés,hogy mindenki szórakozik/bulizik én meg itthon szenvedek.

mondtam pár,,khm "barátnak",hogy csináljunk valamit,de vagy válaszra sem méltattak, vagy lekoptattak.


2014. dec. 31. 18:16
 1/7 anonim ***** válasza:
33%
Legjobb lesz ha hozzá szoksz.
2014. dec. 31. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%

"mindenki szórakozik/bulizik"


Azért ez túlzás. Nagyon sokan vannak akik nem buliznak.

2014. dec. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hasonló velem is a helyzet

17/F

én itthon fogok gépezni, lehet, hogy az éjfélt se várom meg, és lefekszek

2014. dec. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
72%
Már vártam a szilveszteres kérdéseket, együttérzek mindenkivel én is utálom a szilvesztert. Én is mindig így töltöttem ezt az "ünnepet". 19 vagyok valszeg ez az utolsó ilyen szilveszterem mert jövőre egyetemre megyek. Neked sok kitartás a mai naphoz. :)
2014. dec. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nézz el valahova, tele lesz a város. Nem muszáj szórakozóhelyre, elég valami romkocsmába vagy akármi és iszol pár sört. Sok részeg vagy becsiccsentett ember lesz, amivel így nyíltabbak, szóval biztos sikerül beszélgetned másokkal. Ha meg nem, max hazamész, ugyanott tartasz, mintha őrölnéd magad és otthon maradnál.
2014. dec. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát maradj itt, kérdező, dumálunk egy nagyot és jól érzed magad! :P :) Mit szóóósz aaamaszósz? ;)
2014. dec. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ordítozás ki az erkélyről? az elég jó elfoglaltság, esetleg a kukarugdosást tudom még ajvasolni
2015. febr. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!