Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szükségünk van magányra,...

Szükségünk van magányra, egyedüllétre?

Figyelt kérdés

Olykor azt érzem, hogy egyedül jobb volna, egyszerűbben elérném a céljaimat, csak a tanulásra és magamra koncentrálhatnék. Elképzelhető, hogy túlságosan egocentrikus, már-már nárcisztikus vagyok? Emlékszem, hogy egy időben bújtam a könyveket, könyvtárba jártam, csak klasszikus zenét hallgattam és nagyon kevés emberrel kommunikáltam. Szellemileg akkor a toppon éreztem magamat, de fizikailag kihasználatlan volt a testem (se sport, se szex). Ez utóbbi kettő a lételemeim. A versenyszellem határozottan bennem él. Jelenleg sok kudarc áll mögöttem és a környezetemet tudom emiatt okolni /bár nem hibáztatok senkit!/. Nem volt elég időm mások problémái mellett a saját utam egyengetésére.


NEM vagyok depressziós, NEM vagyok borúlátó, NINCSENEK öngyilkos hajlamaim stb., egyszerűen csak kíváncsi vagyok arra, mások hogyan látják a kérdésemre a választ.



#magány #egyedüllét #szükséges-e?
2015. jan. 18. 22:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez ember függő, kinek mennyire van szüksége rá.
2015. jan. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem minden nap szükségem van több órás egyedüllétre, el se bírnám viselni, ha mindig lenne mellettem valaki, és nem maradhatnék magamra a saját gondolataimmal, dolgaimmal. Én meg azokat az embereket nem értem, akik ha egyedül vannak, elveszettnek, haszontalannak érzik magukat, és unatkoznak.
2015. jan. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, szükség van magányra, de nem örök magányra. Teljesen normális, ha az ember néha egyedül akar lenni, nincs ebben semmi fura. Főleg, ha dolga is van mellé.
2015. jan. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!