Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tehetnék, sokszor nehéz?

Mit tehetnék, sokszor nehéz?

Figyelt kérdés
19 éves fiú vagyok.Sokszor eléggé magányos,bár jelenleg inkább csalódott.Röviden annyi,hogy nagyon sok embernek segítettem,anyagilag is.Én cserébe semmit sem vártam,mindössze egy kis törődést,de mindenkinek addig voltam jó,amíg pénz kellett.A legutóbbi kapcsolatom is a pénzről szólt.Konkrétan elérte a lány hogy megszeressem,utána meg vegyek neki ruhát,cipőt,adjak neki havi szinten x összeget,persze ebbe is belementem,pedig mindig azt mondtam magamnak,hogy nem kell olyas valaki,aki a pénzemért szeret,mert azt mondta szeret meg kellek neki,aztán pár napra rá bejelentette,hogy új pasija van, engem meg elhordott mindennek.Már nem fáj,nem az első alkalom az ilyen.Néha azt mondom,nem érdekel,elleszek egyedül is,néha meg csak azon jár az eszem,mennyire jó lenne,ha csak egy barátom lenne,aki megért,akivel beszélgethetek,aki nem azt nézi mim van,vagy mim nincs.A szerelemről én letettem,hiába voltam hűséges,odaadó,stb..Senkinek sem volt elég.Az imént említett lány,azt is a fejemhez vágta,hogy nem vagyok fent éjjel-nappal facebookon.Fogalma sem volt arról,illetve tudta,hogy dolgozom,ő ezt nem tudta megérteni,de minden szabad időmben fent lógtam ezen a szaron csak is miatta.Persze nem azt mondom hogy tökéletes vagyok,vannak hibáim mint mindenkinek,de én mindent eltűrtem neki is pl.Hogy minden percben féltékenykedett,holott én sosem tettem,nem vagyok féltékeny típus,de nála a féltékenység nagyon durva volt,minden lány ismerősöm bejelölt ,rájuk írt hogy beszélgetek én vele e? Na de megszüntettem a facebook profilom is.A lényeg amit mindezzel mondani szeretnék,hogy szerintem igenis mindenki megérdemel egy barátot,nekem is volt,nem is egy,csak az évek múlásával,sajnos eltávolodtam tőlük.A munka helyemen,meg kb 24-évtől felfele vannak emberek,tehát nem egy korosztály.Nem tudom mi tévő legyek,sokszor alud i sem bírok,mert a múlton rágódok,meg zenét hallgatok hajnali 3-4 ig.

2015. jan. 22. 20:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia. Emlékszem a nevedre, már beszéltünk pár hónappal ezelőtt. Most megnéztem, három levelet váltottunk; utoljára én tettem fel kérdést, melyre nem válaszoltál (november 9).

Látom, még most sem sokkal jobb a helyzeted, amit sajnálok ; de ha van kedved, írj nekem újra. Hátha, tudunk egymásnak segíteni valamennyire.

2015. jan. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
írtam persze lenne kedvem , köszönöm!
2015. jan. 22. 21:55
 3/3 anonim válasza:

Látom el vagy keseredve, de no para. Én is ilyen voltam ennyi idősen. Most a 30 felé ezekre már mind megszületett a megoldás is a fejemben és tanultam mindenből. Főként az utolsóból, aki ellépett milliókkal.

De tudod, vigyorogtam egyet, mondtam egy halk k...aanyádat, és új célokat tűztem ki! És tudod mi a jó érzés? Hogy akárhányszor kellett a nulláról kezdenem, mindig felül emelkedtem, és magasabbra jutottam! Nem szabad gyengének lenni! Menni kell előre! Férfi vagy!

Tavaly előtt, 1 hónap leforgása alatt lettem szingli egy 4 éves kapcsolatból, hagytam ott a lakásom albérlőknek, amit a saját kezemmel újítottam, szépítettem, másfél éven át késő estig, munka után! Még abban a hónapban lecseréltem a munkahelyemet is, és a várost ahol születtem, éltem életem javát.

Kell egy kis környezet változás neked is! Tavaly eldöntöttem, hogy nem fogok ilyen mocsok országban rohadni - kinéztem egy országot röpke 3200 kilométerre. :D Ott fogok élni, dolgozni, új életet kezdeni. Lesz ami lesz. Márciusban már ott kezdek, egyedül megyek, csak a kutyám jön majd velem! :)

Légy bevállalós, tűzz ki reális célokat, menj szórakozóhelyekre, kezdj valamit magaddal!


Ahelyett, hogy siránkozol, köpj egyet magad mögé, és kezdj egy új életet!

Járj el swinger klubba, az is csak az önbizalmadat fogja növelni, ezt tapasztalatból mondom! :) ;-)

Találj egy hobbit, valamit, ami miatt érdemes lesz lefeküdnöd este, vagy felkelned reggel!

Az ilyen büdös k...ák jönnek-mennek, mindig csak a pénzedet akarják. De akárhogy is nézzük, pénzért b...nak, csak manapság ezt már profibban, párkapcsolatban teszik. De a azok is csak k..vák, és mindig csak a pénz kell nekik!

2015. jan. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!