Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha egész életemben egyedül...

Ha egész életemben egyedül maradok, abba bele lehet örülni?

Figyelt kérdés
Se barátnő, se barátok.
2015. jan. 27. 18:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Ember függő.
2015. jan. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Személyfüggő, ahogy az első is mondta.

Mellesleg ha nincsenek barátaid se barátnőd (amibe nem halsz bele, hiába szükséges egyeseknek annyira, túl lehet élni ha nincs, elhiheted... itt most főleg a barátnőre gondoltam :D) akkor is lehet családod, nem?

Akkor miért lennél egyedül?

Persze az ember társas lény, hosszútávon nem tesz jót ha nincs senkid se, abszolút senkid. Ha nem is barát vagy barátnő, családod van, nem?

Bár igaz ami igaz, ebben a világban nagyon nehéz olyan barátokat szerezni, akik tényleg azok.

2015. jan. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Sajnos (szerintem) az ember társas lény, lelki problémák adódhatnak ha nem beszélsz más emberekkel (rokonokon kívül). És még beszélgetésben is lehet probléma hosszú távon. De ha egy illetőt valami nagyon le tudja foglalni és nem is vágyik más társaságára bizonyára elviselhető is lehet.
2015. jan. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha kellő képen lekötöd magad értelmes tevékenységgel, akkor nem lehet beleőrülni. Fedezd fel magad!
2015. jan. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%
Én egyedül vagyok és az zavar, az őrjít meg, ha vki a közelemben van és beszélgetni akar velem vagy kötődni hozzám pl. párkapcsolat, barátságok.
2015. jan. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Bele, mivel az ember tényleg társas lény.

A konkrét őrület persze nem törvényszerű, de hogy nem tesz jót az illető lelkének a magány, az biztos.

2015. jan. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 aries 2 ***** válasza:
Nem tudom. De nagyon tud fájni, azt tudom.
2015. febr. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Őrülni inkább.
2015. febr. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

8.

Bocsi rosszul írtam. Nem mindegy. : )

2015. febr. 2. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!