Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hol van a nagy egyetemi élet?!

Hol van a nagy egyetemi élet?!

Figyelt kérdés

Egyetemista vagyok 2 éve, de hol vannak a nagy bulik, pasizás, pörgős egyetemi élet? Ugyanúgy otthon ülök egyedül mint gimiben,annyira szánalmas. A mi karunkon nincsenek bulik, amik vannak azokra is csak lányok mennek,mert nincsenek nálunk fiúk...:(

A fővárosban hol vannak jó egyetemista bulik? Hogy vehetném ki a részem ebből az életből? Vagy komolyan vidékre kell mennem koliba, hogy valamit végre tapasztaljak? Elkeserítő...Pedig nem vagyok egy nyuszi típus.


2015. jan. 31. 19:51
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
96%
Nálunk szegeden tökre pezsegnek a partyk :D
2015. jan. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
90%
Egyet kell értenem az előzővel! Minden héten kari buli!
2015. jan. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
+1 Szegednek :D
2015. jan. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Gondolkodom is hogy lemegyek...csak hát a budapesti egyetemek mégis jobbak...:/
2015. jan. 31. 19:59
 5/25 anonim ***** válasza:
45%
Egyetemre tanulni jár a normálisabbja, és mellesleg bulizik. Nagyon jó dolgod lehet, ha ez a problémád, nem a tandíj, a beadandók meg a vizsgák.
2015. jan. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Én nem feltétlenül értek vele egyet, hogy a pesti egyetemek jobbak. Nem mindegyik. Csak mindenki azt hiszi, hogy Pest a világ közepe. Gyakorlaton kérdezték tőlem: És, miért Szeged? Pestre nem vettek fel?

Mondtam, hogy nem. Csakis azért, mert oda akartam menni.

2015. jan. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Depressziós vagyok. Már olyan szinten, hogy tanulni sem bírok és nem látom értelmét. Egész eddig tanultam és melóztam. Ezzel ment el a fiatalságom fele. Bocsánat,ha most egy kicsit jól is akarom magamat érezni és helyretenni a lelkemet,hogy ne úgy éljek mint egy élőhalott...
2015. jan. 31. 20:07
 8/25 anonim ***** válasza:

A Peaces and creamben szokott lenni ebben az évben, de keress rá az interneten vagy Pesti estben, bárhol. Ha vannak kolis barátaid oda is megpróbálhatsz bekéredzkedni.

Vagy nálunk keddenként van biliárd (elte) a Gold biliárd szalonban.

Nézz szét több egyetem honlapján. Én egy régi gimis barátnőm révén kerültem bele egy eljárogatós társaságba.

2015. jan. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Sajnos nincsenek barátaim:( (Nem véletlen vagyok depressziós...) Van 1-2, de ők ugyanúgy depisek, velük megszakítottam a kapcsolatot mert nem bírtam már hogy egymást húzzuk le. Egészséges barátaim nincsenek :/ Nem tudok kivel eljárni. Olyan programok nincsenek, ahova nem ciki egyedül menni?
2015. jan. 31. 20:14
 10/25 anonim ***** válasza:
Bármilyen koncertek,diszkók :D
2015. jan. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!