Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nincs senki, akivel szalagavat...

Nincs senki, akivel szalagavató után elmehetnék bulizni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Akivel mentem volna, sajnos lebetegedett, mással pedig nem vagyok olyan viszonyban, h hívjanak. Mindenki mondja, ki hova megy, én meg csak állok, aztán majd valakikhez hozzácsapódok fölösleges 5. keréknek, amihez semmi kedvem, mert nagyon sz.r érzés tudni, hogy senkit nem érdekel, hogy itt vagy-e. De ha nem megyek oda senkihez, akkor egyszer csak azt veszem észre, hogy tök egyedül maradtam, mert senki nem akar egyszerre az after helyérére menni, ezért mindenki máshova szétszéled.

Szóval szerintetek mit csináljak? Mindenképpen el akarok menni bulizni, de ha egyedül kéne, akkor inkább hazamegyek. Amúgy még ilyen buliban soha nem voltam, nem szeretném az elsőt rögtön egyedül elkezdeni.


2015. febr. 11. 19:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Nincs egy osztály társad sem, akivel beszélő viszonyban lennél?

Komolyan?

2015. febr. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Nem hiszem, hogy senki nincs akivel elmehetnél

Mondjuk abban igazad van hogy egyedül nem jó...:/

Őszintén szólva fogalmam sincs mit kéne csinálnod...:(

2015. febr. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az, hogy beszélő viszonyban nem vagyok senkivel, az túlzás. Viszont nincs olyan társaság, akikhez odapofátlankodhatnék azzal a szöveggel, hogy "hé, bocs, ti merre mentek, mert én is veletek mennék". :/
2015. febr. 11. 21:30
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne menj el. Ha nincs kivel, minek erőltetni? Majd bepótoljátok, ha meggyógyul.
2015. febr. 12. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nalunk nem volt olyan, hogy ki kivel megy.. Volt egy zárkörü 500főw buli, mindeki odament...


Nem 5. Kerék, hanem csapatostól mentünk..

Nem vagy jőban az osztálytársaiddal?

2015. febr. 13. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem az, h nem vagyok veluk joban, csak a barati korom nem kozuluk valo :) de szerencsere megoldodott, mert megis el tudott jonni, aki lebetegett, o hozta par ismeroset, aztan meg is volt a csapat. A buli meg nagyon jo volt, addidg, amieddig at nem mentunk a helyi heringparty rezervatumba, es rajottem, h ez nem az en vilagom
2015. febr. 14. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!