Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Aki a tinédzser korát teljesen...

Aki a tinédzser korát teljesen magányosan élte le, később van még esélye ismerkedni, barátokat szerezni?

Figyelt kérdés
2015. febr. 18. 18:38
1 2
 1/11 dejko ***** válasza:
igen,mindig van,csak lépj ki a nagy világba,ne kockulj,munkahely,szórakozó helyek,vagy akár az utcában,gép elött nehéz
2015. febr. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát van de nehezen sztem. Gépezel állandóan ?
2015. febr. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 dejko ***** válasza:
ismerkedj,közös hobbi már sokat segít
2015. febr. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Persze, mindig van. Járj el olyan körökbe, ahol már adott

a beszélgetőtéma (klub vagy ilyesmi) és veled egyforma érdeklődésű emberek vannak.

2015. febr. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Esély mindig van, csinálni már nem olyan egyszerű. Ha az ember nem szocializálódott, akkor egyszerűen nem tudja, hogy adott helyzetben mit tegyen.
2015. febr. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Azok akik azért voltak magányosak, mert kiközösítették, lehet hogy valójában ugyanolyan szociális alapokkal indultak mint a többi nemmagányos. Ilyenből van a legtöbb. Akkor van csak esélye, ha talál valakit aki hisz benne, bízik benne, szereti őt és legalább napi szinten vele tud lenni. Így egy hosszabb idő után a helyzet normalizálódik.


Egy olyan valaki aki azért magányos mert ezt az utat választotta, sose tenne fel ilyen kérdést.

2015. febr. 20. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 bibike666 válasza:

Szerintem igen van, feltéve ha nagyon akarod, de nem mindegy hol kezded el.

Mivel magányos vagy olyan karitativ szolgálatot kellene vállalnod ahol elesett embereknek, esetleg állatoknak tudsz segíteni.

Itt önzetlen segitőkész emberek dolgoznak , itt könnyen találsz barátot

2015. febr. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Joe.38 ***** válasza:
Persze , hogy van . Csinálni kell. Felkelni! Menni! Meg lesz az. Ne add fel!
2015. febr. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 darkblak válasza:
Nincs olyan 'aktív' barátom, akivel 25 éves korom előtt ismerkedtem volna meg. A tinédzserkoriak azóta mind más városban, országban élnek, mint én, keveset tartjuk a kapcsolatot. A mostani barátok, ismerősök 90%-át vagy valamelyik munkahelyemen, vagy kollégán keresztül ismertem meg.
2015. febr. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 free1985 válasza:
Barátkozni és ismerkedni sosem késő! Indulj mert helyetted ezt senkisem teszi meg!
2015. febr. 24. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!