Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Igaz az, hogy ha valakinek...

Igaz az, hogy ha valakinek rossz volt a múltja, akkor jó/jobb lesz a jövője?

Figyelt kérdés
2015. febr. 21. 21:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem feltétlen igaz, abban az esetben igen, ha ő maga akar változtatni azon a helyzeten, amiben van.Ez esetben sok kitartásra, akaraterőre és nagy hitre lesz szükség, de iszonyat nagy példával szolgálhat a többiek számára, hogy milyen mélyen volt és milyen magasra jutott.
2015. febr. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem nem féletlenül igaz ez, vegyük egy példát: van egy apa akinek van egy fia az apa iszákos itt két lehetőség lesz. A fiú vagy úgy szint iszákos lesz mert ezt látja, vagy annyira megutálja az alkoholt hogy soha nem fog majd inni. Jó vagy rossz múlt nem minden a végletek nagyon sokfélék lehetnek, Terméseztessen sokat számít a múlt de nem minden hiszen az ember jellem fejlődése nem áll meg élete elejétől élete végig tart.
2015. febr. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
64%
Saját példámból kijelenthetem, hogy nem. A rossznál mindig tud még rosszabb is lenni és általában lesz is.
2015. febr. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%
buta babonaság.
2015. febr. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ezer dologtól függ, de ilyen formában nem igaz. Még csak a két véglet sem igaz hogy ugyanolyan rossz lesz, vagy sokkal jobb lesz, mert ezer hatás éri az embert és folyamatosan fejlődik.
2015. febr. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Most, hogy az előttem szólók úgy döntöttek, hogy nem igaz, leirom az én véleményem.


Rosszul indítottam, hosszú évekig depresszió, sokszor halál utáni vágy, szégyen, veszteség.. És még sorolhatnam.


15 év után amikor már nem lehetett igazán rossz semmi, 24 éves koromban elkezdett javulni az életem.


Rossz, pocsék, gyűlölni való múltam volt. De a jovom, a jelenem egy álom.


Mindenki ugyan ezt tapasztalja, a különbség az ertekelesnel van. Aki a rosszbol most a jót érzi, az bizony nagyon örül, mert érzi, hogy jobb. De aki 20 éve is így érzett, azok cáfolják ezt a kérdést.


Igaz, felszabadultsag, annyi pokol után már egy szabad hétvége jó, álom, mennyország.


A különbség magunkban van. Kérdés értelmezése emberfuggo.

2015. febr. 22. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! én hiszem hogy jobb lesz..röviden a sztorim: anya elhunyt 7 éves koromban, apa alkoholista, nevelőanyámnál laktam, most a koli az otthonom, és hiszem hogy jobb lesz minden!!! ki akarok majd menni Amerikába, vannak ott rokonaim, szerintem semmi sem lehetelne,
2015. febr. 22. 10:52
 8/11 anonim ***** válasza:
Nézz mindig előre, a múlton nem lehet sajnos változtatni, de ha előrenézel, tanulsz, akkor sikerülhet sokminden. Kitartást kívánok!
2015. febr. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!!
2015. febr. 22. 19:02
 10/11 anonim ***** válasza:
szentimentális baromság... semmi nem garantálja, hogy varázsütésre egyszercsak jobb legyen az életed, mert eleget szenvedtél... mindenki felelõs önmagáért és pont.
2015. febr. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!