Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hol ismerkednek ma a fiatalok?

Hol ismerkednek ma a fiatalok?

Figyelt kérdés

Suliba lévő emberekkel nincs semmilyen kapsolatom se, szomszédok nem játszanak, dolgozni még nem járok, neten nem sok sikert értem el.


Hol lenne érdemes próbálkoznom?



2015. márc. 21. 11:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Állítólag a fiatalok buliban ismerkednek, seggrészegre isszák magukat és alkalmilag összejönnek. Olyanra is volt példa, hogy akármilyen random helyen meglátják a kiszemeltet és már randira hívják.


Én már nem vagyok fiatal, közeledem a harminchoz, rám már nagy valószínűséggel más szabályok vonatkoznak társkeresés címén, így még annyira se tudom hogy hol lehet ismerkedni, fiatal koromban se tudtam ezt, csak hallottam legendákat.

2015. márc. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Interneten.
2015. márc. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
A suliban levő emberekkel miért nincs kapcsolatod? Ez beszélgetés, másokkal szóba elegyedés nélkül nem fog menni. És ugyan hol máshol lenne a legtöbb értelme elkezdeni, ha nem ott, ahol egyelőre a legtöbb időt töltöd? Interneten mindent lehet, csak valódi emberi kapcsolatokat teremteni nem. Pont az internet az egyik vétkes abban, hogy ilyen felszínessé váltak a kapcsolatok és bekockult az ifjúság. Aztán csodálkozunk, hogy ha a gyereket a szülei leküldik a boltba, az képtelen egy liter tejet egyedül vásárolni.
2015. márc. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én se tudtam annak idején a suliba (meg semmilyen közösségbe) beilleszkedni. Továbbá már nincs semmi ahova járhatnék, felteszem a kérdező is efelé halad. Ezért én is azt mondom, hogy az interneten. Továbbá itt gyakorin csak akad valaki aki okosabb és megmondja hova tovább.
2015. márc. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
És akkor haladunk tovább a felületesség felé vezető úton... Merjetek már megszólítani másokat, a jóisten nézzen rátok!!! Nem kell mindig az internetre menekülni!
2015. márc. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 BlodDrunk ***** válasza:

Miért nincs az iskolában semmilyen kapcsolatod,barátaid?


Egyébként bárhol lehet ismerkedni.

Pár tipp:1.Rengeteg ilyen esetem volt,hogy haverokkal voltunk bárokban,kávézókban estefele és igen sok lány van egyedül aki beül meginni valamit ,unatkozik stb odamész meghívod valamire max nemet mond,tragédia nem lesz belőle,ha meg igent beszélgettsz vele egy jót.


2.Edzőtermek ide is eljárhatsz nem muszáj gyúrni van rengeteg óra Spinning stb ahol sok lány van.


3.internet:Itt is simán lehet barátokat,barátnőt keresni.

Rengeteg társkereső oldal van ami ingyenes.

Rakj fel képet magadról,írj rá aki tettszik neked,beszélgess vele,hívd el kávézni,nyáron fagyizni,sétálni stb.


De úgy,hogy nem kezdeményezel semerre,nemfog a sült galamb a szádba repülni.Szóval tenni is kell érte és kapsz is majd.

2015. márc. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nemed, korod?
2015. ápr. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!