Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan lehet leélni magányosan...

Hogyan lehet leélni magányosan egy egész életet?

Figyelt kérdés

Ismertek ilyen embereket?

Nagyon komolyan foglalkoztat ez, nagyon félek, hogy így kell élnem.Ez igy nagyon szomorú, és egy életen át igy, ebbe iszonyatos még belegondolni is.

Ok, hogy munka, hobbi meg baratok, de , hogy békéljek meg?


2015. márc. 21. 12:50
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
97%
Miért is kellene magányosan leélned? Am igen, ismerek ilyet.
2015. márc. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Milyen ez az ember? Hogyan él?
2015. márc. 21. 13:11
 3/23 anonim ***** válasza:
69%

Ismerek, magamat.


Jelenleg nem, mert szülőkkel élek, de ha 1x nem lesznek, akkor egyedül maradok. Őszintén szólva nem igen érdekel. Sosem voltam társaságfüggő, nagyon jól elvagyok egyedül hosszabb távon is.

2015. márc. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Mivel toltod az idodet?

Nem félsz a jovotol?

Hogy egyedul halsz meg?

Hogy nincs, aki szeret?

Engem ez mind érdekel, mert én ezek miatt nagyon szenvedek.Nem tudom mihez kezdjek az életemmel.Magányosan nem akarok élni, az már most is szornyu.Biztos konnyebb olyannak , aki elvan magaban is.Egy ideig én is ilyen voltam, de ezzel az egyedulléttel egyre nehezebb egyutt élnem.Szornyen érzem magam.

2015. márc. 21. 14:05
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Ezt én is szeretném tudni. Nem merek kezdeményezni a nőknél, mert szótlan vagyok, a nők meg nem kezdeményeznek. Így valószínűleg örökre egyedül maradok.

26F

2015. márc. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

"Mivel toltod az idodet?"


Munka, másodállás, netezés, filmezés, sport


"Nem félsz a jovotol?"


Nem igazán. Valahogy mindig lesz.


"Hogy egyedul halsz meg?"


Attól mert gyerekeim vannak vagy feleségem még nem jelenti azt, hogy lesz is mellettem valaki halálomkor. Így nem igen érdekel!


"Hogy nincs, aki szeret?"


Hagyjuk a szeretet. Álszent duma. Erre akkor jössz rá, mikor a jegyesed egy nap közli ok és magyarázat nélkül, hogy kihátrál az egész dologból és szakít. Pedig 2 nappal azelőtt még boldogan ugrott a nyakamba és mondta hogy szeret! bla bla bla. Egy normális indokot képtelen találni.


#3as voltam

2015. márc. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Remélem azt tudod kérdező hogy minél kevesebb kötöttséged van annál kevesebb a gondod is! Tény! Egyedül lehet sokkal tovább élsz mint párkapcsolatban. Mondjuk az már baj hogy te igenis szeretnél ilyen dolgokat, amiket felsoroltál...

Nézd, erre nincs megoldás. Vagy olyan vagy aki ezeket leszarja, mert nem is érdekli, vagy olyan vagy, akinek az agya csak ezekre a dolgokra van ráhangolódva és persze hogy szarul érzi magát ha nincsenek meg neki.

Ez van

2015. márc. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
69%

Én is ilyen vagyok:

Mivel toltod az idődet? Munkamániás lettem, így leginkább munkával. Ha mégsem, akkor pedig olvasás, net, takarítás, utazás. Semmi extra.

Nem félsz a jövőtől? Csak attól félek, hogy nem lesz valamikor munkám, és akkor hogyan tovább. Az, hogy lesz-e barátnőm, családom, vagy egyéb szociális tevékenységem, egyáltalán nem érdekel.

Hogy egyedül halsz meg? Mindenki egyedül hal meg, magának kell a halál útját végigjárni - még ha van is valaki mellette, akkor is.

Hogy nincs, aki szeret? Kit szerethetnék? Mo.-n minden 2. házasság válással végződik, így egy összetört szívet szeressek, akivel lehet, hogy ugyanott kötnénk ki? Minek?

2015. márc. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Így 50 fölött egész jól. Nincs semmi kötöttség. Munka után azt csinálok amit épp szeretnék, igazából sosem aggódom, eddig mindig megvoltam, eztán is megleszek.
2015. márc. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
52%
Az életed java részét munkával és alvással töltöd. Az a pár óra, ami marad, végül is tök mindegy, hogy telik. Én elvagyok a gép előtt is, ha kell, meg szeretek sétálni. Egyedül is ki lehet mozdulni. Nem fogok belehalni, sőt.
2015. márc. 23. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!