Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nagyon magányos vagyok, hol...

Nagyon magányos vagyok, hol ismerkedjek? 19/L

Figyelt kérdés
bevallom őszintén főleg párkapcsolatot keresek,hiányzik egyszerűen a romantika az életemből. Viszont pont hogy nem vagyok szerethető állapotban. El vagyok hízva,szomorú vagyok semmi se megy,de így kedvem sincs semmihez. Túl vagyok két durva szerelmi csalódáson és elegem van. Egy kedves jellemes emberre vágyom,aki tisztel engem kedves és humoros.
2015. márc. 27. 19:48
 1/9 anonim válasza:
100%
gyakorikerdesek.hu :'DDD
2015. márc. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mozogjál és akkor boldogabb leszel. Utána pedig magától jön majd a szerelem is.
2015. márc. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
sportolok de attól maximum csak elfáradok :) a munkámat jelenleg egyedül végzem szóval ott sem tudok ismerkedni.
2015. márc. 27. 20:00
 4/9 anonim ***** válasza:

Lehet, de a sportolástól az ember sokkal vidámabb lesz. A vidám emberek pedig vonzzák a többieket. Akár még sportolás közben is találkozhatsz életed szerelmével.


Egyébként meg itt is lehet ismerkedni, vagy más oldalakon. Ha élőben nem megy a dolog.

2015. márc. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

vitaminokat is elkezdhetnéd adagolni,mert a depisek 90%a csak vitaminhiányos,főleg tavasszal.

és főleg ha edzel rendszeresen.

depi ellen 250mg magnézium és 3000ne d3 vitamin naponta.

2015. márc. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát én most párkapcsolatot annyira nem, inkább barátot keresek… van kedved beszélni? :)
2015. márc. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Még jó hogy elfáradsz a sporttól. :D Ha fogyni akarsz, elsősorban az étkezésed alakítsd át, mert hiába eszel ugyanannyit mint ezelőtt és mozogsz mellette, a kilók nem mennek le.
2015. márc. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A kutyasétáltatás viszonylag közkedvelt, fantáziátlansága ellenére meglepően beválni látszó módszer, de online is lehet csipegetni. Persze online leginkább a társkereső oldalakat érdemes messzire elkerülni. Online játék vadidegenekkel és chattel már jobban hangzik. Ott azért lehet impulzusokat kapni arról, hogy ki-ki "mennyire gyökér vagy sem". :) Meg itt is mozog egy-két igen kimunkált elméjű pofa, akiknek helyén a szívük és szemtelenül fiatalok. :D
2015. márc. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ugyanilyen vagyok én is csak én fiúban.. 19F vagyok, egy szerelmi csalódással, pedig csak szerelemre vágytam..

Esetleg ha van kedved beszélgetni, ismerkedni, írj nyugodtan.. :)

2015. márc. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!