Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Lenne kedve valakinek beszélge...

Lenne kedve valakinek beszélgetni, aki úgy gondolja magáról, hogy elvont vagy más?

Figyelt kérdés
Eljutottam arra a szintre, hogy már kezd kissé zavarni a magány. A suliban megkaptam már pár tanártól az elvont jelzőt, és igazából mindenki tudja, hogy kissé más vagyok, mint a többiek,én is érzem néha. A mostani fiatalokkal nem igazán tudok barátságot kötni, főleg a gondolkozásuk miatt. Elbeszélgetek velük, ha nagyon muszáj, de közelebbi kapcsolatba sehogy se tudok senkivel se kerülni. Most viszont úgy érzem, kezdem elveszíteni teljesen az érdeklődésem az emberekkel kapcsolatban, folyamatosan felszínes emberekkel találkozom, és úgy érzem, szükségem van valaki olyan társaságára, aki olyan, mint én... Kicsit elmebeteg, kicsit depressziós, önmarcangolós, szadista stb. :)
2015. márc. 28. 14:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szia hány éves vagy? :)
2015. márc. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Írtam privátban. :)
2015. márc. 28. 14:41
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem is irhatsz :)
2015. márc. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Lupus válasza:
én is szívesen beszélgetnék veled, az alapján, amit leírtál azt hiszem, ha nem is vagyok olyan mint te, azért sokban hasonlítunk.
2015. márc. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mesélj nekem is.
2015. márc. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Írj privát üzenetet, és kérdezz, ha valami érdekel. Konkrét kérdések nélkül elég nehéz mesélni.
2015. márc. 28. 16:48
 7/13 anonim ***** válasza:
Írhatsz nekem is
2015. márc. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 papics ***** válasza:

Nekem is írhatsz!


14 F

2015. márc. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ha kellően elborult témákban szeretsz beszélgetni abban én is benn vagyok.

Nálam ez olyasmiben jelentkezik, hogy például Tim Burton világa egy ideális világ számomra, kicsit elborult, kicsit morbid és még a halott menyasszonyt is elvenném. :)


Dob egy üzenetet. :)

https://www.youtube.com/watch?v=pGZBc2sRqKY


Kis hangulati aláfestés éjjelre. :)

2015. márc. 29. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hozzád hasonló vagyok,írj nekem is üzenetet! :)
2015. márc. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!