Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy viseljem ezt el? /F

Hogy viseljem ezt el? /F

Figyelt kérdés
Nagyon magányos vagyok,folyton csak rossz ér az életben,barátaim nincsenek,a barátnőm pár napja dobott,egy kis vita miatt..Teljesen egyedül vagyok,unalmamban szórom a pénzt,mert azthiszem ha veszek valami nagy dolgot,majd az jobb kedvre derít..De nem semmi,megvan mindenem,és mégis boldogtalan vagyok,leg szívesebben sírnék,de azt nem fogok,az életem semmit se ér.Szeretnék barátokat,de valahogy ez sem megy,én mindent csak elrontok,pedig jó szívű vagyok,de velem senki se foglalkozik,sok esetben én,sok esetben meg nem én voltam a hibás.Számomra nincs értelme az életnek,szeretnék véget vetni neki,mert bármi jó is történt velem,legyen az egy kapcsolat,vagy bármi,csak ideig-óráig tartott.Boldognak lenni számomra hosszabb ideig esélytelen,és igazából a magány az,ami felemészt,én már mindent megpróbáltam,hogy ne ilyen legyen az életem,amilyen..De semmit sem ért,ugyanúgy maradtam ebben az egyedüllétben,nincs senkim,nincs aki pár jó szót mondana,aki azt mondaná gyere csináljunk valamit,hogy ne érezd magad ennyire rosszul..Irigylem azokat,akik más dolgok miatt is boldogok,számomra egy igaz barát,vagy csupán egy személy aki szeretne,na ez jelentené nekem a boldogságot.Mostmár úgy gondolom,jobb lenne ha nem lennék,hisz kinek hiànyoznék?Munka helyemen is csak idegeskedek..Annyira elcseszett egy életem van..Mindenkivel kedves vagyok,mindenkinek jót teszek,és semmit sem ér,még a hajléktalannak is pénzt adok,hátha ezzel jobb lesz neki..Szeretnék segíteni valakin,valakiken,szeretném ha szeretnének,ha valakinek fontos lennék,mègis úgy érzem ez soha soha nem fog megvalósulni..Én mindent megtettem,hobbik stb,de most feladtam,nem akarok tovább így èlni,sőt élni sem..Fogalmam sincs mit tehetnék már,ha egyszer próbàltam mindent.Már a búcsú levelemen gondolkodok,hisz szàmomra ebben a világban nincs hely,míg mások körülöttem boldogok,és nevetnek,nekem könnyes a szemem,és élni sem szeretek..És tudom,talán mindent én rontottam el,és már úgy èrzem nincs kiút,kijártam a sulit,megtettem mindent,azthittem majd ha dolgozom,látják hogy törekszem előre,de semmi sem változott,én tényleg csupán szeretnék meghalni,és ha lehet utoljára valakinek segíteni,hogy neki jobb legyen,mint nekem valaha is.

2015. ápr. 13. 09:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Nehogy azt hidd mert mások vigyorognak erőltetettten semmi gondjuk sincs. Könyen meglehet olyan problémájuk van ami tégednem érintene sose, ám nem foglalkoznak vele vagy nem fogják fel hogy baj van és fontosabb hogy kifelé ezt a képet mutassák. Ha boldog akarsz lenni magad miatt legyél az ne mások miatt, hogy dicsekedhess vele.

Az pedig hogy enyire nincs veszteni valód már még jobb mert oldja a gátlásaid, és elkeseredésedben olyan dolgokat is kipróbálsz megteszel amit amugy nem. Csak ne ess át vele a ló túloldalra...

2015. ápr. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tudom,hogy ez nem segít, de én is hasonló cipőben járok...Hat éve költöztem el otthonról, faluról városra.A munkahelyemen népszerű és jókedélyű vagyok, mégse találtam igaz barátokat 6 év alatt, annyi sincs akivel néha megigyak egy kv-t...
2015. ápr. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom ezt,ami veled van,6 év nem kevés idő,pedig biztosan megérdemelnéd,hogy barátaid legyenek,ès boldog legyél.És nem hiszem ezt,tudom hogy minden embernek van gondja,csak mások mellett áll valaki,aki segít a problémákon,nekem csak a szobám van,és én..Tudod amikor senkit se érdekel,hogy élsz e vagy sem.Engem is sokan kedvelnek a munkahelyemen,még sem barátkoznak velem úgy olyan szinten..Teljesen egyedül vagyok,nekem nincs senkim,akàrmennyire is szeretném..De leginkább a halál az,amit már szeretnék,én utálom az életet,mindennap csak szenvedès,minden élve töltött perc fáj nekem..Számomra nincs hely ezen a nagy világon,nem számít az én életem senkinek sem..
2015. ápr. 13. 10:43
 4/7 anonim válasza:

ha ilyet olvasok, csak egy dolog jut eszembe...

bárcsak mindenkinek a barátja lehetnék, akinek szüksége van rá :(

2015. ápr. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Na ezzel én is így vagyok:( Bárkinek segítenék ha kellenèk,és és mellette lennék rosszban is ..
2015. ápr. 13. 16:15
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha van kedved velem beszélhetsz!

2015. ápr. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Változtass a hozzáállásodon, voltam én is ilyen helyzetben... Ha gondolod, beszélhetünk.:)
2015. ápr. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!