Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy valtoztathatnek?

Hogy valtoztathatnek?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Hogyan vatoztathatnam meg tenylegesen hogy pozitiv legyek?


Az a gond nagyon negativ vagyok mert senkit nem erdeklek es senkinek nem kellek.. Es ez megjobban bevonza azt hogy senkinek nem kellek..


En a vonzas torvenyeben hiszek alkalmaznam is az en javamra de nem megy...


Voltam mar 1 hetig nagyon pozitiv, de nem tortent semmi mert legbelul tudom hogy senkinek nem kellek...es ahoz hogy bevonzam el kell hinnem teljesen hogy kellek valakinek.. De nem megy...


Hogyan legyek pozitiv ha maganyos vagyok? Mert igy meg negativ vagyok es ezert vagyok maganyos... Ordogi kör...


Nem az a baj hogy nem tudok pozitivan gondolkodni hanem hogy legbelul ott a kis szikra hogy mégsem...


2015. ápr. 28. 09:17
 1/4 anonim ***** válasza:
jarj tarsasagba, ismerj meg masokat. Es foleg, hogy mindig foglald le magad valamivel. Szerintem csak az a bajod, hogy bezarkozol nagyon es nem engedsz masokat kozel magadhoz.
2015. ápr. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

tegnap olvastam egy nagyon jó tippet.

próbáld elképzelni és érezni (!), hogy olyan vagy, amilyen lenni szeretnél, pl egy olyan ember vagy, aki kell valakinek, népszerű, vannak barátai stb.. egy pár percig naponta. ha nem megy, akkor is próbálj rájönni türelemmel. utána növelheted az időtartamot. minden nap gyakorolni kell, nem elég egy hétig.

2015. ápr. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Mennyi idős vagy?
2015. ápr. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Figyelj; remélem nem érted félre, de talán valami a belső igényességedben süllyedt le.

Ami miatt nem zavar ,hogy ékezetek nélkül írsz.

Komolyan mondom.

2015. máj. 22. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!