Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek mennyire gáz 27...

Szerintetek mennyire gáz 27 évesen szűznek lenni?

Figyelt kérdés
F
2015. máj. 1. 20:51
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
28%
Férfi nem lehet szűz, maximum agglegény! Mert nincs szűzhártyája!
2015. máj. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
68%
Erény.
2015. máj. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
83%
Ha nem terjeszted akkor semennyire sem, mert csak te tudsz róla. Magadnak meg könnyen megmagyarázhatod, még el is hiszed D: Első az agglegény meg a szűz teljesen más dolog.
2015. máj. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
40%
Csak annyi, hogy nem adja olcsón magát minden szembe jövőnek.
2015. máj. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
18%

Eléggé. Természetesen ez nem jelenti azt, hogy ez az ember hibája lenne, hogy ennyi idősen szűz.

Olyan emberek között vagyok, hogy én még 19 évesen is gáznak érzem, hogy az vagyok, és leszek is.

2015. máj. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
19%

Hát, viszonylag. De nem számít hogy más mit gondol, az a baj, hogy kimaradtál sok jóból.

Tegyél érte. Nem olyan vészes. Diszkóban, cseten is vannak kapható lányok.

2015. máj. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
34%
Itt már egyáltalán nem arról van szó, hogy valaki csak nagyon megfontolt és nem fekszik le az első szembe jövő lánnyal fiatalon, 27 év az már túl sok, valami nem okés.
2015. máj. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
96%
Semennyire
2015. máj. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
82%
Attól függ milyen környezetben mozogsz. Az én huszonéves ismerőseim 90%-a vagy szűz, vagy házas, mivel csak esküvő után szeretkezünk. Ez a világiaknak felfoghatatlan ostobaság, nekem nem az, de nem is "gáz", hogy idézzelek. Ha te annak érzed, az viszont baj, mert magaddal kell összhangban lenned, nem másokkal. Engem a "mások" sose érdekelt.
2015. máj. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim válasza:
Nem gáz. Nem értem ezen miért lovagolnak ennyit az emberek és miért lenne gáz? Van olyan aki előtt szégyelled pl barátok? mert ha ezért valaki kinevet az nem barát :D ez a szűz téma mindenkinek a maga dolga te tudsz róla, mivel az emberek ítélkeznek gondolom ezért érzed gáznak de semmi értelme. Attól még szűz maradsz legalább üsd fel a fejed :D ha meg ennyire zavar ne mond el senkinek.
2015. máj. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!