Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Magányos vagyok és nem tudok...

Magányos vagyok és nem tudok ebből kitőrni. Tanács?

Figyelt kérdés
Sajnos csendes, visszahúzódó típus vagyok, egyszerűen képtelen vagyok egy beszélgetést sokáig fenntartani. Hogyan tudnék ezen változtatni? Emiatt nincsenek barátaim. Frusztrál és rosszul érzem magam emiatt. 25 éves vagyok, s nem tudom, hogyan tovább, hogyan tudnék ezen változtatni. Nem járok el sehova, mert egyedül semmi sem jó. Nincs akivel beszélgessek, szerintem senkit se érdekel az életem. Nem avgyok ronda, igaz sovány vagyok és lehet emiatt is vagyok visszahúzódó, mert nem érzem jól magam a bőrömben. Munkahelyemen is elbeszélgetek az emberekkel de senki se viszonyul úgy hozzám, mintha érdekelné az életem, pedig mindenkivel mindig kedves vagyok, érdeklődöm felőlük, stb. Mit tehetnék?? Van párkapcsolatom, de vele nem ugyanaz, mellesleg hasonlóan visszahúzódó. Valaki hasonló helyzetben? 25L

2015. máj. 4. 14:25
 1/10 anonim ***** válasza:

Fura.

Nézem hogy miért nem válaszol senki.

Az ilyen lányoknak mindig válaszol valaki, de most nem.

Az egyik gondolatom hogy kiírtad hogy van párod.

Ha nem írtad volna ki akkor lehet hogy többen jelentkeztek volna?

hmmmm...

Na szóval. Én 20 éves srác vagyok,valahol hasonlítunk egymásra ( én is régen csendesebb, visszahúzódóbb voltam. tán most is az vagyok de már nem annyira)


Van párod, de nincsenek barátaid.

Ott vannak a párod barátai, vagy eljárhatnátok valami társas eseményre. ( Nem night klub)

Továbbá, hogy áll a partnereddel a kapcsolatod? Írtad hogy nem mész el sehova, szerinted nem érdekel senkit az életed. Akkor a pároddal mi van?

Én a helyében nem hagynám.

Fura egy párod van ha ennyire nem figyel rád.

És ez nem jó.

2015. máj. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Neki sincsenek barátai. Hiába mondom, hogy szar, hogy nincs senki meg nem járunk el sehova, szerinte így jó és vagyunk egymásnak legyen ennyi elég.
2015. máj. 4. 15:05
 3/10 anonim ***** válasza:

Születésünk után nem tanulunk meg normálisan lélegezni. A szervezet az oxigénhiányos létet is próbálja korrigálni, ez mindaddig sikerül is neki, amíg a szervezet el nem salakosodik. Mikor már az elsalakosodás oly mértéket ölt, hogy ez gátolja, tovább rontja az oxigénellátást, a testben ezt fáradékonysággal jelzi, Ez az első tünete, amit nem veszünk észre nem figyelünk oda rá. Alszunk pihenünk többet, ha megtehetjük. De az oxigénhiányt már a pihenés sem szünteti meg, ezért a lélek is sérül, így gondolkodásunkra is kihat. Felemészti anyunk minden szabad kapacitását, ami egyébként a boldogság felismeréséhez kell. Búval baxottakká válunk, megjelennek pszichés eredetű tünetek!

A folyamat visszafordítható, erre itt vagyok Én élő példa!

Ha gondolod emailben elmesélem, hogy én hogyan lettem úrrá a gyötrelmeken.

2015. máj. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Írj bátran, meghallgatom.
2015. máj. 4. 15:35
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Van igazság abban, amit mondasz, 3-as, de sokkal többet ront a helyzeten a net. Számítógépünk zsinórjába gabalyodva cseperedünk, nem játszunk egymással kisgyermekként, hanem a gép tölti be a barát szerepét. Nem tanulunk meg normálisan, emberi módon kommunikálni, kínosan érezzük magunkat idegenek társaságában. Zavar a szemkontaktus, nem akaródzik határainkon belül engedni senkit. Inkább leülünk a faszbuk mellé, és ott éljük a társasági életet. Na, ez az, ami tönkretesz minden emberi kapcsolatot!
2015. máj. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Hol laksz?
2015. máj. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Köszönöm #5!

De ehhez még hozzáfűzném, hogy aki WC-zni akar, annak előbb utóbb ki kell bogzódnia a számítógép hurkaiból. Ezzel semmi gond csak max néhány évvel később derül ki, hogy egy töpörödött roncs lett belőle.

2015. máj. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Biztos vagy benne,hogy tanács kell? :D Szerintem neked barátok kellenek. :)
2015. máj. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, nem veled van a baj, hanem a többi emberrel. Ez ma a magyarországi emberek sajátossága, hogy nem érdekel a másik. És nem így születtek, hanem a politika tette ezt velünk. Külföldön más a mentalitás, lenne barátod, hidd el!
2015. máj. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Írhatsz privit... 26/F
2015. máj. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!