Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti is azóta vagytok magányosak...

Ti is azóta vagytok magányosak, amióta mindenki megtalálta a párját?

Figyelt kérdés
Már kezd elegem lenni belőle, hogy hiába ismerek meg új embereket, mindenkinek van már párja, vagy épp akkor talál újat, amikor velem beszél. Nem mondom, hogy ez nekem nem fontos, de olyannal nem fogok összejönni, aki igazából nem tetszik csak azért, hogy legyen valakim. Inkább akkor vagyok egyedül. De azért ez se jó, csak most mit csináljak, ha egyszerűen soha semmiben nincs szerencsém? Tudom, mindenki így érzi magát, de most csatlakozok az önsajnáló klubhoz, mert olyan rosszul érzem magam emiatt, hogy legszívesebben most azonnal fejbe lőném magam. De nemcsak ez nem sikerült az életemben, hanem normális családi hátterem se volt soha, normális munkám se, pénzem se, lehetőségem se, semmi. Az egyetlen dolog, ami összejött az életemben, azok a tanulmányaim, bár abban se teljesítettem tökéletesen, de legalább van papírom.

2015. máj. 4. 20:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Én nem attól vagyok magányos, előtte is az voltam, de ahogy telik az idő egyre rosszabb. Már azon pánikolok, hogy egyedül maradok. Én egy gátlásos, zárkózott alig beszélő embere vagyok. Nem merek odamenni a nőkhöz, ők meg nem kezdeményeznek. Ilyen lélekkel jobb lett volna nőnek születnem. Nem tudom, hogy nem fogok belebolondulni, amikor már kezdek megöregedni és minden reményem leszáll. Szeretet nélkül mit sem ér az élet.

27F

2015. máj. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 3005 ***** válasza:

Próbálj neten ismerkedni, akkor biztosan nem lesz ilyen probléma. Nem lehetetlen, sokan csinálják így.

#1-es te pedig nem várhatod, hogy magától minden megoldódjon, elvileg férfi vagy, akkor viselkedj is úgy, ne azt várd, hogy majd egy nő leszólít, meg randira hív etc..

2015. máj. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hasonló vagyok én is, férfi 33 éves, kamasz korom óta próbálkozok társat találni, mind hiába. Sok problémám volt egész életemben, de sosem volt egy igaz barátom, barátnő pláne nem, akinek elmondhattam volna. Sulis koromba volt néhány haverom, de azok csak felszínes haverjaim voltak. Rájöttem rég, hogy érdektelen vagyok úgy általában, még ha aki ismer vagy csak online, értelmesnek és jóra valónak, rendesnek tart. A lányokkal teljesen kudarc az életem, pedig minden vágyam volt a nők társasága, de nem néznek nagyon semmibe, ha kezdeményeztem, én is mindig azt vettem észre, hogy van párja vagy épp "nekem most tetszik más" szöveg jött.
2015. máj. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Foglald el magad hobbikkal vagy azzal, hogy olyan munkát találj, amit szeretsz.Ja és azt, hogy ismerkedsz, baratkozol ne hagyd abba.Baratok kellenek.

Az en baratnoim is elkeltek már, én vagyok az egyeduli, akinek nincs parja de megcsak nem is randizgatok.Teljesen felesleges.Nagyon jol tudom milyen erzes ez.Már a párjuk lesz a fontos, az o kettejuk jovoje, élete.De ha belegondolok, ez igy van jol.

Azt tudom tenni, hogy a sajat utadat egyengeted.

Meg azért az onsajnálatot ne vidd tulzásba.

2015. máj. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!