Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hol barátkozhatnék?

Hol barátkozhatnék?

Figyelt kérdés
munkám nincs, kisvárosban élek, nincs sok program a városban a korosztályomnak
2015. máj. 5. 13:27
 1/6 anonim válasza:
Hány éves vagy? F/L?
2015. máj. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
24L
2015. máj. 5. 13:36
 3/6 anonim ***** válasza:
Én szívesen dumálgatok veled. 29F
2015. máj. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is szívesen beszélek veled :) 23/L
2015. máj. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Elárulod, hogy hol élsz? Lány vagyok én is, nem foglak zaklatni, nyugi, csak azért kérdezem, hátha tudok valamit javasolni, mert én is kisvárosban éltem sokáig, még mindig visszajárok, és a barátaim is inkább kisvárosiak.
2015. máj. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kb. bárhol. Budapesti vagyok, de éltem vagy már egy bő évet vidéki városban, öt turnusban. No hát nem maradtam se partner nélkül, sem magányos, (és) a lányok sem voltak restek, és én sem. Nem mintha kellet volna segítség. ;)


Neked még elvben könnyebb is mint a fiúknak, nem gondolják az, hogy egyből ágyba akarod vinni őket. Nekem sem lett minden lánnyal való ismeretségemből szex, és valakit azóta is mindig felkeresek ha visszamegyek. Ja és van akinek azóta már férje és gyerek van, mióta először találkoztunk.


Érdemes olyan helyen beszédbe elegyedni, ahova hasonló mentalitású emberek járnak, ha nem vagy ránézésre is jó ember ismerő.


Ha nem karod, hogy mindenki zaklasson akivel szóba állsz, és használsz facebook-ot hide-old a telefonszámod és keresztnevet használj csak - amúgy is ez utóbbi a szokás! Ismerkedésnél érdemes hamar bemutatkozni.

2015. máj. 8. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!