Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Tényleg annyira ciki egyedül...

Tényleg annyira ciki egyedül elmenni szórakozni?

Figyelt kérdés
cikinek tartanátok elmenni egyedül szórakozni (mozi, koncert, színház, stb) és inkább otthon maradnátok, ha nem találtok hozzá partnert? vagy ha nagyon tetszik nektek a program egyedül is elmentek?

2015. máj. 6. 09:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%

Ne az érdekeljen, hogy mennyire ciki, hanem az, hogy te személy szerint mennyire igényelsz társaságot ezekhez a tevékenységekhez.

Moziba például rendszeresen járok egyedül is.

Koncerten viszont nem érzem magam jól ismeretlenek között, szeretek a haverokkal együtt énekelni, tombolni.

24/F

2015. máj. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem ciki. Ha te nem érzed rosszul magad egyedül egy koncerten, vagy bárhol, akkor menj nyugodtan. Régebben én is jártam szórakozni egyedül, sok emberrel éppen így tudtam megismerkedni, mivel egy nagyobb társasághoz nem megy oda senki.
2015. máj. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
2015. máj. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki, én is régebben egyedül jártam mindenhova, koncertek, fesztiválok, kocsma. És pár óra után már sehol nem voltam egyedül... könnyű barátokat szerezni ha egyedül van az ember.
2015. máj. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Sokan diszkóba is egyedül járnak. Mindenki azt kamuzza hogy elmentek a barátai máshova meg hazamentek meg ilyenek, aztán közben egyedül jött. Szerintem nem kell ezt szégyellni.
2015. máj. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
én egyedül szoktam....ismerősök mindig vannak ott és iszok velük :D
2015. máj. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 walk w1th mee ***** válasza:
Nem szégyen csak kellemetlen:D
2015. máj. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem ciki, hogy egyedül mész, de én személy szerint a legtöbb ilyen dolgok sokkal jobban élvezem, ha társasággal vagyok és nem magamban, és szerintem ezzel sokan vannak így :) De mondjuk én is voltam már sokszor egyedül, mert sok olyan dolog érdekel, ami a közvetlen barátaimat nem. Mondjuk moziba/színházba simán elmennék még most is egyedül. Koncert azért nem..
2015. máj. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Ha épp nem sikerül senkit beszerveznem - és ez általában így van -, akkor koncertre, mindig egyedül megyek. Nem azért fogom kihagyni, mert nincs hozzá társaságom... :D Ott meg általában úgyis szerzek magamnak, vagy ha nem, akkor elvagyok egyedül. Eleinte egy picit kellemetlen, de aztán már nem tud érdekelni. :)
2015. máj. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

én moziba szoktam egyedül járni, és szerintem jobb is mint társasággal, mert jobban elterelik a figyelmedet.

koncerten még sose voltam egyedül, főleg hogy engem általában hívni szoktak. de amúgy ha valaki olyan jönne koncertet adni akit nagyon szeretek, de nem akar más jönni akkor tuti elmennék

2015. máj. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!