Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy lehet az önjelölt kerítők...

Hogy lehet az önjelölt kerítők (haver, rokonság) ajánlati alól normálisan kibújni?

Figyelt kérdés
Szóval ha adott valami ismerős (rokonságból, ismerősi körből... bárki), aki beajánl valakit, hogy bemutat, vagy valami közös ismerősre próbál rábeszélni, és nagyon nem jön be az illető, de az ismerős szerint meg be kéne, hogy jöjjön, nyilván az ember nem jön össze olyannal, akihez nem vonzódik. Lehet ezt úgy kezelni, hogy ne az legyen, hogy megsértődnek meg válogatósnak tartanak (erről ugyanis szó sincs, csak nem jó bárki)?
2015. máj. 7. 14:27
 1/6 anonim válasza:
0%
Börtönben az uraaam, anyám mit csináááljak de jaaa...
2015. máj. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha önjelölt kerítők, akkor gondolom nem kívánatosak, szóval elég annyit mondanod, hogy most nem keresel partnert, nem szeretnél párkapcsolatot. Elsőre ezt se fogják megérteni, de pár alkalom után talán lekopnak.


Azt látják rajtad, hogy nem mondasz nemet magabiztosan, ezért tukmálják folyamatosan, mert azt gondolják, csak noszogatni kell kicsit, mert van esély.

2015. máj. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem tökéletesen megválaszoltad magadnak a kérdést. Illetve az, hogy most nem akarsz kapcsolatot
2015. máj. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szeretnék, csak nem olyat, amilyeneket ők kiszemelnek. Volt, aki megsértődött, pedig nem ezért utasítottam el a javaslatát, nem akarok én emiatt rosszban lenni senkivel, csak ez egy olyan dolog, amiben szeretek magam dönteni, és ők nem látnak bele az érzéseimbe.
2015. máj. 7. 20:51
 5/6 A kérdező kommentje:
Volt, aki egy közös ismerősünket ajnározta, hogy így aranyos, úgy aranyos, nyilvánvaló szándékkal, csak pont attól a közös ismerősünktől a falra mászok, akit szerinte aranyosnak (és számomra megfelelőnek) kellene tartanom. Hát, nem. Erőteljesen ritkultak a beszélgetések ezzel az ismerősömmel is azóta, mióta nyilvánvalóvá tettem számára, hogy ne akarjon okos lenni a magánéletemben, mert nem az ő dolga.
2015. máj. 7. 20:55
 6/6 FüligJimmy88 ***** válasza:
Kerek perec meg kell nekik mondani, hogy ez egy olyan kérdés, amiben te egyedül szeretnél dönteni. Én sem szeretek megsérteni másokat, de nem lehet mindig arra építeni, hogy mit fog érezni a másik. Meg hát... Most komolyan: azon megsértődni, hogy nem akarsz összejönni azzal, akit ő ajánl? Ez nagyon gáz. Ha meg megsértődik, még mindig könnyebb utána megmagyarázni, hogy értékeled a segítséget de tök más az ízlésetek, minthogy azon idegeskedj állandóan, hogy megint mit talált ki neked...
2015. máj. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!