Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » El akarok tűnni egy időre!...

El akarok tűnni egy időre! Más is volt ezzel már így?

Figyelt kérdés
Egyszerűen elakarok tűnni mindenki elől a párommal, úgy hogy senki ne tudjon rólam és mindenki hagyjon békén. Normális?
2015. máj. 16. 17:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem ,mert ez azt jelenti, hogy nem vagy megelégedve az életeddel és részben feladnál mindent.
2015. máj. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Én is sokszor érzek így. Nem tudom megítélni,hogy ez mennyire normális.
2015. máj. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Mondhatjuk úgyis hogy elégedetlen vagyok, ezért is akarok eltűnni. A körülottem lévő emberekkel vagyok elégedetlen inkább. Tehát mindenkiből elegem van.
2015. máj. 16. 17:29
 4/19 anonim ***** válasza:

Én is gyakran vágyom erre. Már régóta vonzott a tanyavilág, már akkor is amikor egy falu széli szomszédmentes házban éltem a szüleimmel. De még az a szabadság sem volt elég. Nyaranta egy-két napra el is "tűnök" például a Bakonyban, fantasztikus érzés. De az erdei házak is vonzanak. Az "eltűnés" után visszamenve a társadalomba, újjászületve és kipihenve érzem magam. Úgy gondolom hogy az ember nem mondhat le az ősi életteréről, a természetről, ahova néha vissza-visszajár feltöltődni és ahol kipiheni magát szellemileg is.

Szerintem teljesen normális mindez. A Crocodil Dundee című filmekben a főhős is el szokott tűnni a vadonban a barátnőjével. Pedig megtehették volna hogy kivesznek egy szállodai szobát, mondjuk egyik szmogos amerikai város forgalmas utcájában, ahol még éjjel is autók dudálnak. De nem őrültek meg hogy olyanért még fizessenek is. :))

Én venni is akarok valami erdei tisztáson lévő vagy más eldugott helyen lévő tanyát. Nem a kőkorszak vonz hanem a függetlenség, tehát nem jurta sátor lesz hanem stabil és gondozott épület.

2015. máj. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Hát jól mondod, én is eltűnnék valami üres helyen, amerre ember nagyon ritkán jár. Jó lenne egy ilyen helyen egy szép házikó ahova el lehet menekülni. Persze ezt lehet csak azért mondom mert elegem van a körülöttem lévő emberek természetébol és azt vettem észre ha nem kapcsolodom ki a mokuskerékbol én is ilyenné válok mint ők...De még csak 20 éves vagyok és lehet csak ilyen fiatalkori mitugrász hozzáállás ez. Nem tudom csak szeretnék jó messzire elkerulni mindenkit legalább néhány hónapra, most úgy őszig kb.
2015. máj. 16. 17:54
 6/19 anonim ***** válasza:
Nekem is az emberekből van elegem. A pofátlanságaikból. Sajnos tehetetlen vagyok ellene, úgymond nem e világra való.
2015. máj. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 opened paradise ***** válasza:

Nem is egyszer,de inkább egyedül.

Heti egy estét net közelbe se megyek,akkor "me time" van és nem beszélek senkivel sem.

De ez csak kisebb dolog,az is tetszene,amit te leírsz,hogy el is utaznék.

2015. máj. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Igen nekem is a pofátlanságból van elegem, meg abból hogy sokan megjátszák magukat, meg kibeszélnek másokat a hátuk mögött. Ez nagyon nem tetszik. Attól félek ha sokat vagyok ilyen emberek kozelébe, amit sajnos nagyon nehéz elkerulni hogy ne legyek akkor én is ilyen leszek és úgy érzem muszáj jó darabig távol lennem az emberektől hogy ne szippantson be ez az undorító világ, és hogy ne legyek én is agymosott zombi.
2015. máj. 16. 18:33
 9/19 anonim ***** válasza:

Igen, a képmutatás az megy. A gerinctelenség, a kibújás a felelősségek alól, a másik ember hibáinak felnagyítása, a saját hibáik fel nem ismerése, ez megy sajnos. Igazság nincs.

Meg szabad kérdezni, hogy te konkrétan miért akadtál most ki, hogy feltetted ezt a kérdést?

2015. máj. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Hát azokon az embereken akikkel dolgozom diákmunkásként, azokon az embereken akikkel egy főiskolára járok, őket elég nehéz kikerülni, ha még kikerülöm akkor még én leszek a bunkó. Főleg a munkahelyemen vam az hogy mindenki rá akár kenni mindent a másikrá. Na az ilyen fajta embereket szeretném kerülni, én ha látom hogy más hibázik megoldom helyette nem róvom fel neki, bezzeg ha én hibázom egyből megy a mutyi. Na ebből lett elegem.
2015. máj. 16. 18:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!