Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért utálom az embereket?

Miért utálom az embereket?

Figyelt kérdés

Közel két hete alakult ez ki, amióta csalódtam valakiben. Azóta irritál mindenki a szüleimen kívül, utálom, hogy vigyorognak meg hülyülnek, és az is irritál, ha más jól érzi magát - persze nem szólok be senkinek, ez csak ilyen belső dolog. Ráadásul az életem is sz*r, a nagyszüleim szinte kibírhatatlanok, barátaim abszolút nincsenek, és még hülyének is érzem a külsőm. Miért van ez?

16/L



2015. máj. 16. 18:03
 1/8 anonim ***** válasza:

Furcsa..én is ezt érzem egy olyan fél éve...

Utálom az emberi fajt és ráadásul magamat is, kb mindent amit az emberek művelnek...

Szerintem valami pszihés dolog

15/L

2015. máj. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1: Lehet.
2015. máj. 16. 18:16
 3/8 anonim ***** válasza:
Pont azért érzel így, mert nem vagy kibékülve a környezeteddel se magaddal. Próbálj valami hobbit keresni, ami energiával és vidámsággal tölt el! Nekem is volt ilyen periódusom (ezt hívják kamaszkornak). Csalódtál, ezentúl óvatosabb leszel, de nem kell tejes egészében elzárkóznod az emberek elől!
2015. máj. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy embergyűlölő korszakom 16 évesen. Kinőttem, szerintem te is kifogod. Valószínű a kamaszkorral jár együtt.
2015. máj. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
En mindig is gyuloltem az embereket. Azt mondjak, aki nem szereti az embereket, az magat sem. Van benne igazsag. El kene fogadni sajat magunkat szerintem, hogy ez megvaltozzon. Barataim nekem sem nagyon vannak, de azt mondjak nekem, hogy mindig is mas voltam. Hat en nem tudom, de e miatt erzem azt pont,hogy nem vagyok normalis. Orulok, hogy mas se szereti az embereket, nem csak en vagyok ilyen :D 15/l
2015. máj. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Megint egy hülye általánositás,ha valaki becsap vagy kihasznál,akkor már mindenki ilyen,és nincs önzetlen segitőkész ember,akit persze te használnál ki,szóval oda-vissza müködik a dolog..
2015. máj. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A csalódás miatt. Eltart egy darabig, utána túlteszed magad rajta.
2015. máj. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
velem is ez van...csak én a gazdagokkal érzem ugyan ezt
2015. máj. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!