Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » A magányos, kirekesztett...

A magányos, kirekesztett emberek miért nem fognak össze, hogy megszüntessék ezt az állapotot?

Figyelt kérdés
Sokan kiírnak ide kèrdèst amiatt, hogy magányosak, nincsenek barátaik, èn is, de hiába írok Nekik, nem írnak vissza. Hogyan lehetne ebből kitörni így? :(

2015. máj. 21. 11:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Talán a beletörődés miatt, én levelezek már jó ideje mással, de más nem akar velem ismerkedni.
2015. máj. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
70%
Pont azért nem írnak vissza, mert magányos emberek. Eszük ágában sincs bárminemű kapcsolatra másokkal.
2015. máj. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

A magányos, kirekesztett emberek inkább olyanokkal ismerkednének, akik energiát töltenek beléjük.

Én is egyedül vagyok, de egy hasonszőrű emberkével, mint én, még felkötném magam.

Meg aztán ki miért magányos, én arra fogom, hogy putrifalván, ahol élek, nem nagyon tudok bratyizni senkivel sem, csak pletykás boszorkányokkal.

2015. máj. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
67%
Világ Magányosai Egyesüljetek! :D
2015. máj. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Férfi vagy vagy nő és korod? Én családos vagyok, de barátokra mindig szükség van a világban...
2015. máj. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Egyébként vannak a neten pl. túra klubok ahol hétvégén ingyen csapódhatsz és túrázhatsz...Meg biztos vannak ilyen lehetőségek.
2015. máj. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Nekem a "nemed korod"-ról mindig a perverzek jutnak eszembe.


Az én bajom az, hogy vagy ismerkedni akarnak - mármint romantikusan - vagy pedig találkozni. Nos, én évekig egyedül voltam/vagyok, introvertált is, először inkább csak leveleznék.

2015. máj. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:

Én is nagyon magányos voltam, mind addig amíg nem kezdtem el sportolni, el kezdtem a focit, a test edzést és nagyon sok őszinte barátom lett


Én azt tudom ajánlani a magányos életet élő embereknek, hogy próbáljanak meg változtatni a minden napjai-kon, menjenek el sportolni, fitnes-be, úszni, ezek már maga a magányt az egyedül létet is javitják, ráadásul eg csomó barátot lehet találni

Sok sikert

2015. máj. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
58%
Hát én járok Fitnessbe, jártam táncsuliba mégsem lett 1db barátom sem sehonnan... Pedig nagyon nyitott, őszinte ember vagyok, nem zárkózott, bulikban meg egyéb rendezvényeken a középpontban szoktam lenni, nem elbújva a sarokban. Az a baj ebben az országban, hogy bizalmatlan mindenki és félős. De ne legyen igazam, sok sikert a kérdezőnek :-)
2015. máj. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
7-es azért kérdeztem a nemét+korát, mert egy 18 éves tinisrác nem biztos, hogy egy 38 éves családos férfival akar barátkozni. Levelezni meg bárkivel levelezem, de az nagyon hamar el szokott halni...
2015. máj. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!