Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Normális, ha már öngyilkos...

Normális, ha már öngyilkos gondolataim vannak?

Figyelt kérdés

Eddig az életben semmi sem jött össze. Bántalmazó szülők, három bántalmazó partner, kishíján kidobtak a gimnáziumból egy félreértés miatt, egyetemről kivágtak a magyar nemzetiségem miatt. Haza nem mehettem, így hát kijöttem külföldre a barátomhoz, hátha kapok munkát. Csak félmunkaidőset kaptam, semmi pénzem magamra. A kapcsolatunk egy év alatt totálisan tönkrement, bántalmazásig fajult. Nincs pénzem albérletet kivenni, mert nem bírok teljes állást találni.

Haza nem tudok menni, rokonaim, barátaim, ismerőseim, félretett pénzem nincsenek.

Többféle gyógyíthatatlan betegséggel küzdök, megkeserítik a mindennapjaimat (szív és vesegondok).

Mindennek tetejébe tetszik egy srác, aki Magyarországon él, és amilyen szerencsétlen vagyok, lehet, sosem fogunk találkozni.

Teljesen a padlón vagyok.

Egy év alatt 3szor lettem majdnem hajléktalan, az eltelt 2 évben mindenkit elvesztettem, akit szerettem.

Munkában mindig boldog vagyok, mosolygós, szeretnek, de amikor egyedül vagyok otthon, sírni tudnék.


21L


2015. máj. 22. 19:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Teljesen normális DE ne legyél öngyilkos.Én is voltam nagyon rossz passzban és azt hittem sosem lesz jobb,megakartam halni de a végén csak átvészeltem valahogy.Viszont az tényleg nagyon gáz hogy gyógyíthatatlan betegségekkel küzdesz.Így tényleg nem csodálom ha öngyilkos akarsz lenni.Tudom könnyű mondani de ne add fel,szerintem az lenne a legfontosabb ha az egészségedre koncentrálnál,próbálj rajta javítani valahogy ha már az orvosok nem képesek rá


Kitartást és sok szerencsét!

2015. máj. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%

A legsötétebb napokat is fény váltja fel.

Ne félj eljön a te időd is a boldogságra.

2015. máj. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezt már olvastam. Vegyél egy repjegyet, aztán gyere haza.
2015. máj. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nincs hová, és nincs miből
2015. máj. 22. 23:11
 5/7 anonim ***** válasza:
Melyik országban élsz?
2015. máj. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is olvastam, nem is egyszer.
2015. máj. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
74%

Elmesélem az én történetemet,hátha erőt ad neked is! :)


Én 20vagyok,és már gyerekkorom óta csak a rosszból jutott ki.a bátyám öngyilkos lett,a szüleim alkoholisták,és anyagi helyzetből kifolyólag nem tudok elköltözni.


A középsuli után az úgynevezett barátaim szépen elkoptak melőlem.nem maradt senkim,és a melóhelyen sem lehet barátkozni,mert nem olyan arcok.bár jófejek,de nagyrészt idősebb,családos ember.Mindennek tetejében még leszbikus is vagyok,csakhogy még rosszabb legyen minden!az anyám képtelen ezt elfogadni,és folyton térítget!és ráadásul a lány,aki miatt az egészet elmondtam,le se szar,csak szexre kellek neki!egész nap sírok,és nem tudom,és nem látom a kiutat!anyám támogatásra szorul anyagilag és érzelmileg,ezért hosszú időre ittragadtam a falumban,ahol semmi lehetőségem nincs,és a pénzemből messzebbre utazni sem tudok barátkozni/ismerkedni.


DE NEM ADOM FEL!!

nem tehetjük meg,hogy feladjuk,mert lehet hogy az egyik pillanatban úgy érezzük,hogy a világunk romokban,mint egy kártyavár,de akár pillanatok alatt is megváltozhat minden!


Ne csinálj hülyeséget!Biztos vagyok benne,hogy egy értékes,szerethető ember vagy,és jobb lesz az életed,ha adsz magadnak egy kis időt,hogy minden sinen legyen!


Kitartás!

A legjobbakat!


20/L

2015. máj. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!