Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek, ha úgy érzem,...

Mit tegyek, ha úgy érzem, tönkrement az életem?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, nincsen se diplomám, se szakmám. Külföldön élek, dolgozom, most adtam be a jelentkezést egy második munkahelyre párhuzamosan. Eddig a barátommal laktam, de úgy fest, szakítani fogunk, mert nagyon nem paszolnak a dolgok (nem dolgozik, lelkileg bántalmaz).

A családommal nem tartom a kapcsolatot, mivel bántalmaztak és semmibe néztek.

Annyira fogalmam sincs, mihez kezdek magammal, az után,. hogy különköltöztem. Azon túl, hogy minden fillérrel sakkozni kell majd, hogy eszek vagy számlát fizetek az adott hónapban.

(Szegény lány vagyok, be tudom osztani, de most nagyon nehéz lesz, úgy fest)


Mit tegyek, hogy ne féljek?


2015. máj. 25. 16:23
 1/5 anonim ***** válasza:
elsősorban próbálj pénzt felhalmozni és csak utána szakíts
2015. máj. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Atomkakas ***** válasza:

Sötétben vagy? Nézd a csillagokat, elmélkedj!

Ha feljön a nap, cselekedj!

Minden jót kívánok! :)

2015. máj. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nincsenek barátaid, akikre támaszkodhatnál?
2015. jún. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Jozso89 válasza:
Nekem is tönkre van csak nyugi. 1 hete vették el a jogsim ittas vezetésért ( nagy kategóriáim is vannak b,c,e ), ez azért történt mert barátnőm kikészít idegileg. A családja nem fogad el 1 év után sem, pedig én rosszat nem csinálok és mindent megteszek érte ő pedig ahogy ők fütyülnek úgy ugrál és kb kéthetente kell békíteni magammal holott a kapcsolatunk remekül működhetne. Összeköltözést is terveztük. Erre a jogsi elvételekor közölte a kedves, hogy ő szakít velem. Tehát életpálya és nagy ő elúszott pár óra alatt. Igaz azóta megint minden rendben de a tudat folyamatosan bennem van és ezzel élni, hogy csak húzzuk az elkerülhetetlent felőröl. Szerinted?
2018. jún. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ugyanigy vagyok en is, annyival masabb az en problémam hogy a baratom sajnos kulfoldi emiatt is okozz problemat h nincs akivel megosszam azt ha valami bant mert ugysem tudom azt az erzest idegen nyelven ugy atadni h o is megertse, igy.elfojtok magamban mindent. Es egy ideje mar erzem h belefaradtam, nem birom.
2018. júl. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!