Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Transznemű vagyok, kinek...

Transznemű vagyok, kinek mondjam el?

Figyelt kérdés
Elég régóta tudom, hogy az nem egyszerű utálat, amit a testem iránt érzek. Ez annál több. Gyűlölöm a melleimet és már nem tudom mit kezdjek velük. A bő ruhák nem segítenek. Azt sem tudom, hogy kivel beszélhetnék, ugyanis a szüleim nagyon az LGBT közösség ellen vannak. Ha ez nem lenne elég, meleg is vagyok! Mit tehetnék? Kihez forduljak?

2015. máj. 27. 21:35
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Jó lenne tudni, hogy hány éves vagy. Ha van egy olyan barátod vagy partnered, akiben megbízol, akkor szerintem neki. Esetleg elmehetsz pszichológushoz, hogy hogyan beszéld ezt meg a szüleiddel.
2015. máj. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok. Tudom, elég fiatal. Az a baj, hogy vannak barátaim, és van olyan, akibe megbízok ilyen szinten, de valahogy soha nem merném elmondani neki.
2015. máj. 27. 21:42
 3/31 anonim ***** válasza:
0%

vagyis lány vagy, a lányokhoz vonzódsz, de szeretnél fiú lenni, farokkal, mindennel együtt, vagy csak a melleid zavarnak?


Egyébként lehet operálni amúgy simán, kérdés 18 év alatt engedik-e, és lehet-e... amúgy sztem várd ki a 18 évet, meg másrézt.. nem tudom, lehet hogy drága egy iylen műtát.

2015. máj. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim válasza:
18%
Még várj egy kicsit, ez most azért van mert serdülő korban vagy, majd ha 20+ leszel el lehet rajta gondolkodni.
2015. máj. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen beszélgetek veled erről, anonim módon
2015. máj. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm szépen a válaszokat. Nem, lány vagyok, fiú szeretnék lenni és a fiúk tetszenek. :) Ez már serdülő korom előtt is így volt.
2015. máj. 27. 22:22
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
milyen kis édes vagy
2015. máj. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
31%
Na ezzel azért még várj, valószínűleg el fog múlni, csak a hormonok összevisszasága a hibás. Vagy a média meg egyebek. Pl egy csomó yaoi-t néző lánnyal beszéltem már aki azt hitte fiú belül... de aztán felnőttek és normális nők lettek. Már nem néznek yaoit és nem hiszik hogy meleg fiúk. Van ilyen.
2015. máj. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
0%
2015. máj. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy a média, mert elég régóta így érzek és egyszerűen rosszul érzem magam lányként. Köszi a válaszokat. :) Utolsót úgy látom bevezettem a világ egy olyan részébe, amit eddig nem igazán ismert. :D
2015. máj. 28. 15:25
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!