Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hol, hogyan ismerkedjek,...

Hol, hogyan ismerkedjek, barátkozzak, ha csúnya lány vagyok? A legjobb barátnőm elköltözik a városból, de egyébként is alig vannak barátaim. Az önbizalmam meg kb a -233 és -234 között van valahol.

Figyelt kérdés

2015. máj. 28. 16:25
1 2
 1/18 acelsziv ***** válasza:
76%
És miből gondolod, hogy csúnya vagy?
2015. máj. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Nem gondolom, tudom :)

Van rajtam pár kiló felesleg, az arcom meg hát.. de nem sminkelem magam.

2015. máj. 28. 16:47
 3/18 anonim ***** válasza:
71%
A felfogásoddal van baj, nem a kinézeteddel. Először kaparj össze egy kis önbizalmat, aztán meglátod, hogy nem az számít, hogy van 10 kiló felesleg rajtad.
2015. máj. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 acelsziv ***** válasza:
65%

Nem ártana némi önbizalmat magadra aggatnod.

Van ehhez pár jó könyv és egyéb anyag.

[link]

[link]

2015. máj. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Mire lenne önbizalmam?...

Vágyom a társaságra, de legszívesebben elbújnék a világ elől..

Ha ott vagyok valaki társaságában, úgy érzem szégyell.. bezzeg ha segítség kell, én vagyok az első akinek szólnak, de hogy elhívjanak bármilyen programra, az már "ciki"..

2015. máj. 28. 17:00
 6/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a linkeket, olvastam már hasonlót, egy ideig el is hittem, de utána visszakerültem a valóságba :)
2015. máj. 28. 17:02
 7/18 A kérdező kommentje:

Zöld kezet nyomtam :)

Humorérzékem az van, nem is tudom volt-e olyan hogy bárki válaszára pirosat nyomtam volna, inkább nem nyomok semmit :D

A kérdésre egyébként nem válaszolok, ez elég szubjektív, másrészt számodra felesleges információ ;)

2015. máj. 28. 17:06
 8/18 anonim ***** válasza:
67%

Márpedig hinned kell benne, ha szeretnél magadon segíteni. Csak úgy tudsz barátkozni normálisan, ha elfogadod magad. Persze lehet párt/barátot találni önbizalom hiányosan is, olyat aki kihasznál, majd eldob mint a használt papírzsepit.


Kezd el építgetni magad. Persze, nem fog gyorsan menni, de normálisan csinálod, sikerülni fog.


Ja és a sajnálkozást fejezd be. Nem a többi ember a gondjaid forrása, hanem te magad.

2015. máj. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Nem is okolom a többi embert :)

Köszönöm amúgy a válaszokat.

2015. máj. 28. 17:13
 10/18 anonim ***** válasza:
65%

Hű, én is ugyanígy vagyok ezzel, önbizalmam = nulla. Bár nekem nem költözik a legjobb barátnőm, mert nincs is... Hah. :(

Hány éves vagy? Ha gondolod beszélgethetünk, ha szükséged lenne neked is új barátokra vagy legalábbis ismerősökre. :)

2015. máj. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!