Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Magány, egyedüllét

A kérdés

Mi a rosszabb? Egy szülőnek elveszteni a gyerekét, vagy egy gyereknek elveszteni a szülőjét?

2015. máj. 29. 22:20  Privát üzenet  

A válaszok
A szülőnek elveszíteni a gyermekét!!!

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/9Időpont 2015. máj. 29. 22:24 Privát üzenet
egyértelműen a szülőnek a gyerekét

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/9Időpont 2015. máj. 29. 22:29 Privát üzenet
Vivoo95 nevű felhasználó válasza:

Egyértelmű.

a szülőnek a gyereket!

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/9Időpont 2015. máj. 29. 22:39 Privát üzenet

a szulonek a gyereket.

miert? mert a termeszet szerint az idosebbnek "kell" hamarabb elmennie, es nem forditva

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/9Időpont 2015. máj. 29. 22:42 Privát üzenet

nézőpont kérdése

pl ha elszakítják anyjától a gyermeket, az anya érti, felfogja mi történik, a gyereknek meg a végzetet jelenti.

A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/9Időpont 2015. máj. 30. 01:28 Privát üzenet
hugyosgalacsin nevű felhasználó válasza:

az a legjobb ha mindannyian meghalnak együtt nem fáj senkinek

A válasz 45%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 55%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/9Időpont 2015. máj. 30. 16:50 Privát üzenet
Én elvesztetem édesanyámat 16 évesen, és szerintem elég rossz. Nem kell különbséget tenni, mindkettő rossz.

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/9Időpont 2015. máj. 31. 19:38 Privát üzenet
Természetesen mondkettö,de szerintem egy gyereknek elveszteni a szulöt rosszabb,mert az egész életében nyomot hagy.Egy szülö meg jobban fel tudja fogni,vagy akár vállalhat még gyereket,ha abban a korban van.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/9Időpont 2015. jún. 2. 00:24 Privát üzenet
*Nekomimi* nevű felhasználó válasza:

Szerintem a szülőnek nehezebb. Bár, mind a kettő nagyon nehéz lehet.

Nézzük akkor, hogy miért is a szülőnek nehezebb.

Először is, az a gyereked. Belőled van. Ha nő vagy, mégnehezebb, mert benned fejlődött 9 hónapig...

Másodszor, azért dolgoztál, gütiztél, hogy a gyerekednek, az életed értelmének megadj minden jót.

Oké, hogy 2015-öt írunk, de akkor sem javasolt már 45-ön túl szülni. Elveszíted a gyerekedet 40+ éves korodban... Ennyi elég is...

Ha a gyerek veszíti el a szüleit, akkor is nehéz, rettentően fájó lehet, de ott van előtte az élet. Neki lesz saját külön családja, férje/felesége és gyereke...

De ez csak az én véleményem..

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/9Időpont 2015. jún. 2. 04:16 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Fiúk, lányok! Kezeket fel aki úgy érzi, hogy az élet ennél rosszabb már nem is lehet, csak egy kalap sz. R az egész, egy nagy szívás úgy ahogy van? Kort is írjatok légyszíves.
Helyes életszemléleti mód ha mindig azt mondom hogy jó hogy így van ahogy van, mert lehetne rosszabb is? Pl ellopják a pénztárcám-nem baj, másnak a lakását rabolják ki.
Egyre rosszabb az életem mit csináljak? (17 l)
Fordult már elő veletek olyan, hogy pont azért vesztettetek el valakit, mert nagyon nem akartátok elveszteni?
Nektek meddig tartott az a periódus, amíg semmi sem jött össze, és minden csak rosszabb lett?
Jobb vagy rosszabb egy nagyon tapasztaltabb pasival elveszteni a szüzességet?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Magány, egyedüllét rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!