Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi a rosszabb? Egy szülőnek...

Mi a rosszabb? Egy szülőnek elveszteni a gyerekét, vagy egy gyereknek elveszteni a szülőjét?

Figyelt kérdés
2015. máj. 29. 22:20
 1/9 anonim válasza:
A szülőnek elveszíteni a gyermekét!!!
2015. máj. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
egyértelműen a szülőnek a gyerekét
2015. máj. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Vivoo95 válasza:

Egyértelmű.

a szülőnek a gyereket!

2015. máj. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

a szulonek a gyereket.

miert? mert a termeszet szerint az idosebbnek "kell" hamarabb elmennie, es nem forditva

2015. máj. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

nézőpont kérdése

pl ha elszakítják anyjától a gyermeket, az anya érti, felfogja mi történik, a gyereknek meg a végzetet jelenti.

2015. máj. 30. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 hugyosgalacsin ***** válasza:
53%
az a legjobb ha mindannyian meghalnak együtt nem fáj senkinek
2015. máj. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én elvesztetem édesanyámat 16 évesen, és szerintem elég rossz. Nem kell különbséget tenni, mindkettő rossz.
2015. máj. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Természetesen mondkettö,de szerintem egy gyereknek elveszteni a szulöt rosszabb,mert az egész életében nyomot hagy.Egy szülö meg jobban fel tudja fogni,vagy akár vállalhat még gyereket,ha abban a korban van.
2015. jún. 2. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 *Nekomimi* ***** válasza:

Szerintem a szülőnek nehezebb. Bár, mind a kettő nagyon nehéz lehet.

Nézzük akkor, hogy miért is a szülőnek nehezebb.

Először is, az a gyereked. Belőled van. Ha nő vagy, mégnehezebb, mert benned fejlődött 9 hónapig...

Másodszor, azért dolgoztál, gütiztél, hogy a gyerekednek, az életed értelmének megadj minden jót.

Oké, hogy 2015-öt írunk, de akkor sem javasolt már 45-ön túl szülni. Elveszíted a gyerekedet 40+ éves korodban... Ennyi elég is...


Ha a gyerek veszíti el a szüleit, akkor is nehéz, rettentően fájó lehet, de ott van előtte az élet. Neki lesz saját külön családja, férje/felesége és gyereke...


De ez csak az én véleményem..

2015. jún. 2. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!