Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért érzem úgy, hogy nem...

Miért érzem úgy, hogy nem tudok emberek között lenni?

Figyelt kérdés

Mostanában vettem észre, hogy nem szándékosan, de kerülöm az olyan helyzeteket, amikor nagyobb társaságban kellene lennem. Úgy érzem, hogy mindenki elítél, meg akarnak szólni vagy csak nem akarják, hogy ott legyek. Kiskoromban kövér voltam és elég sokat bántottak miatta. Azóta lefogytam, viszont azt vettem észre, hogy tartok az emberektől, nem merek hozzájuk szólni. Néha úgy érzem, hogy nekem nincs jogom ahhoz, hogy másokkal beszéljek, ez főleg ismerkedésnél van így. Ha valakit régóta ismerek, akkor jól kijövök vele, de ha ismerkedésre kerül sor bestresszelek, folyton azon kattogok, hogy mikor fognak leszólni vagy mikor hagynak ott csakúgy miközben egy mondat közepén tartok. Most igyekszem egyre többször eljárni, de néha annyira rosszul érzem magam, hogy ilyen pánikroham szerűség jön rám: kapkodom a levegőt és rendesen halálfélelmem van. Tudom, hogy ez így nagyon nincs rendben és gyakran mások is észreveszik, persze igyekszem tartani magam, de egyszerűen nem tudom mit tehetnék, hogy ez elmúljon. Tényleg igyekszem akár magamra is erőltetek olyan dolgokat, amit egyébként nem tennék, de nem érzékelek semmi változást.

El

18/L



2015. jún. 6. 16:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, ez a zárkózottság a mi fajták állandóan csak költözne.


Janka te vagy az?


20/F

2015. jún. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez inkább valami született dolog lehet. Velem is hasonló van.
2015. jún. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Menj el pszichológushoz. Ezekre a dolgokra az ember egessége is rá mehet. Nekem is ilyen problémám van, szorongok, zavarba, feszült vagyok az emberek között. Ettől a vérnyomásom is nagyon magas lesz, és valószínűleg emiatt szemfenéki bevérzéseim lettek, meg valami fele ér pangás is van a szememben. A látássom gajra ment az egyik szememre. Lehet más betegség az oka, még nem derült ki.
2015. jún. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok 28/f
2015. jún. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Biztosan kiskorodban csúfoltak a gyerekek (nagyon gonoszak tudnak lenni).Ez régi rossz emlék, ami kihat a felnőt korra. Lefogytál és győztél!!!!!Egyébként a gömböcöknek is vannak jó tulajdonságai (sőt, szépek is tudnak lenni,mert a lelkük széppé teszi). A dolgokat nem kell siettetni. Szép lassan szerezz barátokat(aki érdemes rá), és aki nem fogad el, hát tegyél rá.A barátokat mi válasszuk meg. Te többett érsz,hogy ezen rágodjál.
2015. jún. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Atomkakas ***** válasza:

"Aki nem lép egyszerre, nem kap rétest estére"

Aki csoportból/csoportokból kitűnik (legyen az stréber,dagadt,ellentmond a csoportnézetének), azt a csoport elnyomja, kihasználja, ki közösíti!

Keress olyanokat akik kölcsönös szeretetben találod magad, és kerüld csak nyugodtan azokat akik csak ki használnának!

NE PRÓBÁLJ MEGFELELNI! LÉGY CSAK ÖNMAGAD! :)

2015. jún. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!