Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Gondoltál már az öngyilkosságr...

Gondoltál már az öngyilkosságra mint megoldás?

Figyelt kérdés

Megfelelō egy igen vagy egy nem is:)

De ha valaki le szeretné írni,hogy õ mire gondolt azt is szívesen elolvasom!



2015. jún. 8. 09:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%

Nem.

Egyrészt nem megoldás. Másrészt kíváncsi vagyok, hogy milyen leszek pl. 10-20-30-40 év múlva.

Harmadrészt szoktam normális megoldást találni a problémákra.

"Nincsen lehetetlen, csak tehetetlen."

2015. jún. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
46%

Igen. Tökéletes megoldás, mivel minden probléma eltűnik. Nem megoldani akarom a problémát, hanem kilépni belőle. A halál meg olyasmi lehet, mint a születés előtti állapot- vagyis semmilyen. (Semmiképp nem rossz)

Olvastam ilyen írásokat, pl. "Hogyan legyünk öngyilkosok" (Popper Péter), ő az éhhalált és fagyhalált javasolja- mert így esztétikus. Volt a neten egy "öngyilkossági módszerek" nevű oldal, de eltávolították, talán az angol eredetije még megvan.

2015. jún. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Volt amikor gondoltam rá, mint egyetlen lehetőség. Jó nagy hülye voltam, a könnyebbik utat akartam választani. Aztán összeszedtem magamat, küzdöttem foggal körömmel, elváltam, új munkahely, új lakás, új szerelem és sikerült, most boldog vagyok már évek óta! Kemény volt a kezdet és reménytelennek tűnt, de igen, sikerült.
2015. jún. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Ment mindenkinek a zold hiszen mindenkinek mas a velemenye errol:) koszonom!

2.valaszolo el tudnad kuldeni azt az oldalt?:)

2015. jún. 8. 09:45
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
igen, aztán eszembe jutott, hogy mennyi ember lenne szomorú miattam...
2015. jún. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

igen, de csak az tartott vissza, hogy anyámnak nagy fájdalmat okoznék, másra nem nagyon gondoltam...meg féltem attól, hogy nem sikerül és megváltozik minden...


ma már úgy gondolom, hogy vannak más, jobb megoldások is...az inkább menekülés lett volna és nem megoldás...


22F

2015. jún. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Igen, kamaszkorom "legnagyobb" problémái mellett gondoltam erre. Aztán mégegyszer oylan 26-28 évesen a kilátástalan helyzetem miatt. De soha nem mertem meglépni, mert a végső elkeseredettségemben mindig az villan be, hogy gyönyörű életem lesz nekem még ezen a Földön, csak ki kell várni.
2015. jún. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
45%
Most is gondolok rá.
2015. jún. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Itt egy érdekes cikk:

[link]

2015. jún. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Gondoltam rá, meg is próbáltam. Nem sikerült (bár mai szemmel azt mondanám, hogy ha nagyon akartam volna összejön :) ).

Adtam magamnak 3 évet. Még egy van hátra. Manapság már kevesebbet gondolok rá. A probléma megmaradt, és sajnos nem is fogok tudni rajta változtatni de egyre könnyebb megbarátkozni vele. Vannak jobb és rosszabb napok.

Próbálok olyan dolgokat találni az életemben amik boldoggá tesznek, amik fontossá válnak számomra. Ezek is itt tartanak.

2015. jún. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!