Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Öngyilkossag megoldas?

Öngyilkossag megoldas?

Figyelt kérdés
Koraszulott voltam szuletesem utan par honapon belul 2 tudogyulladast kaptam meggyogyultam aztan 4 eves koromban hepatitis c vel fertozodtem fel ev alatt gyogyultam (felevenkent kellett menni vervetelre lett 1 +,es aztan at utolso 3 - gyogyultnak nyilvanitottak tehat megyogyultam. Nincs párom es a csaladom osszefog ellenem rolam senki se gondoskodik azt eszek amit talalok nincs ram mosva takaritva stb. Es szerintem csaladom se lehet mert hepatitiszem volt:( mindig gondoltam hogy egyszer felnovok es szereto csaladom leszgyerekeim stb. Es megfogadtem hogy sose hagynam oket ehezni es jo nevelest kapnanak de erre egyre inkabb keves az esely az orvos azt azt mondja egeszseges vagyok mint a makk de nembizom benne szerintem csak az ongyilkossag lenne a megoldas :( Csak azertnem merem megtenni mert az a apamat sajnaln mert o az eggyetlen a csaladba aki szeret elvaltak anyammal de ha tovabb no rajtam a nyomasegteszem kerul amibe kerul szerintem keves ember van aki nap mint nap annyit szenved mint jomagam ezert gondolkozom rajta hogy csinaljam hogy legalabb eletem utolso perceibe ne szenvedjek?

#remeny a szebb holnapban
2015. jún. 10. 15:08
1 2
 1/14 anonim válasza:
hány éves vagy?
2015. jún. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
15/f
2015. jún. 10. 15:13
 3/14 anonim válasza:
akkor még fiatal vagy....szóval ne legyél öngyilkos még csak most leszel felnőtt ember és ha még nincs barátnőd nem baj majd úgyis lesz szóval ne legyél :)
2015. jún. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Tudom de nem akarok senkinek se artani es ha meg mindig bennem lappang a hepatitis eggyatalan gyogyithato? Viszont a csaladom kikozosit ha apam is elhagyott volna mar megtettem volna.... Egyszeruen hangzolik de gyava vagyok
2015. jún. 10. 15:26
 5/14 A kérdező kommentje:
Igaz 5eves korom ota negativ a teszt
2015. jún. 10. 15:28
 6/14 anonim válasza:
de az apukádnak nagy fájdalmat okoznál ha öngyilkos lennél
2015. jún. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
amúgy meg az öngyilkosság nem a legjobb megoldás
2015. jún. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Különösebben nem oldana meg semmit, halott lennél azt kész, de azzal mire mész? +az apádnak nagyon fájna, elég nagy fas*ság lenne vele szemben. Elhiszem, hogy szar érzés ha kb. lemond rólad a családod, de ha belegondolsz akkor ők nem is igazán a te családod ha így bánnak veled. Maximum rokonok de semmi több. Szerintem nem érdemlik meg, hogy miattuk szenvedj. Gyakorlatilag még előtted az élet, sok jót tudsz még kihozni belőle. Korai még feladnod. Ha meg félsz a betegséged miatt akkor keress meg egy orvost és beszélgess el vele. Hidd el valószínű, hogy egy hozzáértő emberke többet tud erről mondani neked mint itt akárki. Szerintem ha gyógyult vagy akkor még simán lehet később családod is és boldog lehetsz velük. Az meg megérné nem?
2015. jún. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
rendben :) adtatok egy kis reményt azthiszem ha életem nem képes magátol felülemelkedni kétségeken és gyötrelmeken majd én!! :)elmegyek csinálok egy tesztet ha + akor kezeltetem magam ha -akkor minden rendben mindig is nagy álmom volt hogy családom lehessen és gondoskodjak róluk lássam a gyermekeimet felcseperedni :') apám büszkén nézzen az unokáira engem ez éltet asszem ez a sorsom... mindig joszivü voltam kihasználtak 100an de vigyázzatok mert uj emberknt állok elöttetek :D am asztalosnak és ácsnak tanulok aztán éretcségi technikus végzetség most jelenleg 4es re állok :D hát igen az ember csak magára számíthat...
2015. jún. 10. 16:41
 10/14 A kérdező kommentje:
jah, és köszönöm minden válaszolónak... van amikor ti adjátok meg a "löketet" :)
2015. jún. 10. 16:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!