Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Valakivel volt már ilyen?

Valakivel volt már ilyen?

Figyelt kérdés
A bestem volt a mindenem mert rettegtem hogy megint epveszitem a baráam...de most ő bepasizott és folyton hármasban vagyunl és délutánonként nek is ir pedig régen orákon keresztül beszélgettünk. Már hetek ota minden délután azon sirok hogy már neki se jelentek semmi olyamintha elvették volna a fél lelkem. Már napok ota azt nézem ki van fent és várom hátha rám ir valaki mert érdekli mi van velem de senki. Néha beszélgetek de hiába akkor is egyedül érzem magam. Már tegnap egy verset is irtam a magánytol mert mindig is rettegtem tőle de most utol ér. Segítség!!
2015. jún. 13. 12:06
 1/3 anonim válasza:

hány éves vagy?

am nem az a megoldás hogy vársz a barátokra

mi lenne ha te kezdenél el barátkozni csak kedvesen és nyitottan

2015. jún. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Elég fiatal vagyok...de szivesen beszélgetek már bármelyik korosztájjal csak ne egyedül üljek a szobában szinte semmit téve
2015. jún. 13. 12:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha ezt elmondanád neki, nem pedig várnád, hogy megoldódjon a dolog magától? Ha az ember akar valamit, tenni kell érte.
2015. jún. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!