Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti mikor kezdtetek elmagányoso...

Ti mikor kezdtetek elmagányosodni?

Figyelt kérdés
Én érettségi előtt. Valahogy mindenki megváltozott körülöttem, mindenkinek lett párja, elmélyültek a baráti kapcsolatai, csak nekem nem maradt senki, valahogy senki se kötődött hozzám. Érettségi utánra már teljesen egyedül maradtam, normális párkapcsolatot se találtam, csak olyanokat, akik csak ki akarnak használni. A barátok meg egy idő után elfelejtenek, mert van saját életük, nekem meg nincs, engem mindenki tehernek tart.

2015. jún. 14. 14:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez az időszak hogy érettségi után új világ kezdődik az emberek életében 10-ből 8 embernél ez kb így van. Ha végeznek a középsulival és szét dobja őket az élet egy idő után már a kapcsolatoknak is véget ér. Nálam ilyen nem volt mert elmentem OKJ-ra és 2 é után ott maradt még 1 éves ráépülő képzésre amit estin végeztem el fizetősön de mellette jártam dolgozni alkalmi munkára hétvégente pedig vagy maszekolni mentem el, vagy pár baráttal, sörözgettünk vagy kerti buliztunk. Nekem sosem volt magányos pillanatom bár a barátaim jöttek mentek, egy igaz barátom van aki a régi munkahelyemen volt a munkatársam vele maradt meg a kapcsolatom igaz idősebb nálam de jól kijövünk. Jelenlegi munkahelyemen kollégáimmal jól kijövök páran jó barátok is vagyunk, barátnőmet is ott ismertem meg aki 5 évvel idősebb nálam, de már 1 éve vagyunk együtt és jól megvagyunk.


Én sosem voltam magányos igazán. egyedül akkor voltam így amikor általánost befejeztem és olyan középsuliba mentem ahol teljesen ismeretlen voltam senkit nem ismertem ott, de ott is csak 1 hónapig működött ez, utána kialakultak a barátságok.


Mint mondtam ebbe a korba sokan szoktak magányosak lenni, ez ezzel jár, de itt ha elmész tovább tanulni vagy dolgozni előbb utóbb nem leszel az.

2015. jún. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Voltam dolgozni és tanulni is nem is egy helyen, de minden ember olyan felszínes, hogy egyszerűen nem tudtam velük mélyebb barátságot kialakítani, ilyen felszínes dolgokra meg nincs is igényem. Hihetetlen, hogy a gimi óta valahogy kivesztek az emberekből a mély érzelmek.
2015. jún. 14. 14:28
 3/3 anonim ***** válasza:
Érettségi után maradtam még 2 év szakmán és miután ott végeztem egyre magányosabb lettem/vagyok. Nincs párkapcsolatom, a barátaim elköltöztek. Egyedül járom úgymond a saját utamat, mert a munkámat szeretem de nincsenek pl munkatársaim illetve nem olyan helyen dolgozok ahol szerezhetnék barátokat. Néha elég nehéz ez, főleg hétvégén mikor a legtöbb ember szórakozik nekem meg nincs programom mert nincs kivel elmenni valahova. Itt a nyár, az sem olyan lesz amilyet szeretnék... 23/L
2015. jún. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!