Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Borzasztóan ki vagyok éhezve...

Borzasztóan ki vagyok éhezve a szerelemre, de annál jobban kerülnek, miért?

Figyelt kérdés
Soha nem éreztem még magam ennyire szomorúnak, sosem voltam még ennyire magányos. Annyira vágyom a szerelem érzésre, a szeretetre, a kölcsönös tiszteletre, és arra, hogy valaki végre mellettem legyen, és pillangók repkedjenek a hasamba, ha hozzám ér. Több éve elkerül a szerelem, és úgy érzem, ha a pasik kiszúrják, hogy komolyabbak az elképzeléseim, annál jobban kerülnek. Sőt... sokszor megalázó ajánlatokat kapok, pedig nem hsizem hogy azt sugároznám magamból, hogy egyszer próbáljanak fel! Mit tegyek, hogy ismerkedjek? Nagyon rossz így... :(
2015. jún. 29. 20:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Gondolom fiú vagy,akkor esélytelen
2015. jún. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

"ha a pasik kiszúrják, hogy komolyabbak az elképzeléseim, annál jobban kerülnek. "

Most komolyan nem tudsz olvasni?

2015. jún. 29. 20:47
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Ne a kocsmákba keressgélj,az ottani pasiknak tényleg nincsenek komoly elképzeléseik a jövöröl,és egy társról..
2015. jún. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én már annyi magát normális lánynak mondó lánynak irtam és segitettem volna neki ebböl kilábalni,de mégis inkább a magányt választották,már én mindent megpróbáltam. Igy arra következtetésre jutottam hogy annyira jó nekik ott ahol most vannak hogy mégha lenne mód onnan elmenni akkorsem mennének,mert már megszokták ezt az állapotot és ott biztonságba érzik magukat. És nem lehet annyira rossz nekik,hissz ha nekem annyira rossz lenne,fuldoklóként kapaszkodnék minden lehetőségbe.
2015. jún. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
"Akik vágynának a szerelemre, a kiteljesülésre, de „valahogy” mégis tönkreteszik a sikerüket ezen a téren. Bizonyára ismerünk ilyen embereket. Hogy egy konkrét, népszerű karaktert hozzak, jusson eszünkbe Dr. House, akinek barátja és munkatársa Wilson vagy ezerszer ismételte el aggodalmaskodó stílusban, bár oktató célzattal pártfogoltjának, hogy „House, te egyszerűen boldogtalan akarsz maradni, félsz attól, hogy valakivel összekösd az életet, ezért vagy önző”.
2015. jún. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy kérdező?:)
2015. jún. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A normálisabbak elkeltek, és úgy is maradnak elég nagy valószínűséggel. Aki csak majdnem normális, az meg pont egyéjszakásban gondolkodik maximum, de ő is aggódik inkább. Akinek meg komolyak lehetnének a szándékai (mondjuk elvált vagy szakított azzal, akiről kiderült, hogy képtelenség vele, esetleg özvegy, lényeg, hogy normális), az is szkeptikus, ha szinglit lát a korosztályában.


Igazából az ilyen csodás dolgok legtöbbször váratlanul szeretnek jönni. Amikor már teljesen hiábavalónak látja az ember a vágyakozást is.

2015. jún. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Rinya,rinya,rinya......Csodalkozol,hogy a pasik csak szexet akarnak mar es szerelmet nem? Ti tettetekl csajok ilyenne a vilagot!!!!!!!
2015. jún. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
hmmm.
2015. jún. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
76%
A gyk-s visszahuzodó rendes lányok is csak állandóan nyafognak hogy igy nem kellenek úgy nem kellenek senkinek,aztán amikor egy rendes srác megkörnyékezi őket aki átlagos kinézetü,ő nekik mégsem kell,mert persze álom világban élnek és a herceget várják fehér lovon,napra nézhetnék de rád nem arcocskával. Azok akik nyavalyognak amiatt, hogy nem kellenek senkinek, inkább csak megerősítésre vágynak. A saját egójukat akarják növelni azzal, hogy eljátsszák a hattyú halálát és közben mások vigasztaló szavait olvassák/hallgatják. Az, hogy a szőke herceget várják, szerintem leginkább a média hatása, ahol mindenkit tökéletesnek mutatnak. Így már az is érthető, hogy azt hiszik olyan pasi kell nekik aki valójában nem létezik. Egy képzelt álomvilágba süllyednek, ahol mint egy toronyban várják a királyfit.
2015. jún. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!