Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti is egész hétvégén bent...

Ti is egész hétvégén bent ültök a lakásban a számitógép elött? Vagy csak én?

Figyelt kérdés
mást nem tudok tenni, nem birom feltalálni magam, unalom van.

2015. júl. 5. 11:55
 1/9 anonim ***** válasza:

Ilyen kánikulában nem is nagyon tervezek most az utcára menni, szóval jobbára én is a gépet nyomom, meg filmezgetek.

De tartja bennem a lelket, hogy jövőhétre már van több programom is, július végén pedig fesztiválozni megyek.

Szóval ez a semmittevős nap, most csak ilyen átmeneti állapot :D

2015. júl. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, kérdező?
2015. júl. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Aki szintén ilyen unatkozós típus, az írhat nekem, hátha nem lakunk messze. :)

20f

2015. júl. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, de nem játszom, hanem dolgozom.
2015. júl. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én egész nyáron, sőt egész évben mikor nem suliba vagyok, mert a nagyszerű osztálytársak semmiképp sem jönnének ki havonta 1 alkalomnál többet ki az utcára...
2015. júl. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, majdnem. Magányos vagyok, sem barátaim, sem barátnőm nincs. Nincs kivel és hová menni. Azért elfoglalom magam egy kis sporttal, egymagam biciklizgetek. A távolság függ attól, hogy milyen kedvem van, vagy melyik közeli településen van kedvem szétnézni. Van amikor csak helyben keringek. Legalább ennyire mozduljak már ki, ha másért nem is.
2015. júl. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Bár ha van valami meló itthon, akkor csinálom, aztán vissza a gép elé.

Barátok messze laknak, néha találkozunk, szóval így marad az otthonülés, néha már amikor beesteledett, elmegyek sétálni egyedül.


Azt a rengeteg időt, amit a gép előtt töltök, próbálom tanulással is eltölteni, mindenféle téma érdekel.

2015. júl. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem is dolgoznom kellene, de nehezen megy...
2015. júl. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, mivel nincs más lehetőség a városban, ahol élek. Semmi program, semmi élet, szóval inkább itthon maradok, mivel nincsenek barátaim.
2015. júl. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!