Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Elvesztettem az utolsó barátnő...

Elvesztettem az utolsó barátnőmet is. Le fogom tudni vala zárni ezt magamban, anélkül, hogy beszélnénk?

Figyelt kérdés

Szóval,arról van szó,hogy volt egy nagyon jó barátnőm,mondhatni,lelki társak voltunk.Hosszú leírni,hogy pontosan mi is történt,de a lényeg az,hogy rá kellett jönnöm,neki sokkal fontosabbak a pasik.Ha csak a képbe került egy,engem hetekre-hónapokra elhanyagolt,egyáltalán nem keresett olyankor.A legutóbbi esetkor,amikor 4 hónapra eltűnt,úgy döntöttem,befejezem vele.Arra gondoltam,ha még meg is tudnánk beszélni egyszer ezt az egészet,a bizalmamat már örökre eljátszotta és soha nem lenne olyan ez a kapcsolat,mint volt.Aztán 4 hónap után rám írt,de én nem válaszoltam neki,de azóta folyton ő jár az eszemben.Nem tudom eldönteni,hogy maga a személye hiányzik ennyire ,vagy az élmények,amiket közösen átéltünk ,csak az,hogy legyen valakim,mert most senkim sincsen.. Igazából,megírni azért sem szerettem volna naki a problémámat,mert úgy éreztem,hogy eléggé megalázott ezzel az egésszel,hogy így semmibe vett,és ,ha leírnám neki,mit érzek,azzal végleg kiadnám magam,és nem tudom,ő is így érez -e,és nem szeretnék tovább sérülni ebben az egészben.Csak olyan jó lenne tudni,vajon én is hiányzom-e neki egy kicsit...

Szerintetek mit csináljak?Ha lesz egy barátom,már nem fogok ennyit gondolni rá?


2015. júl. 5. 18:28
 1/7 A kérdező kommentje:
Előre is köszönöm,ha valaki ír!
2015. júl. 5. 18:28
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is volt idén két legjobb barátnőm az egyiket elvesztettem de még mindig nem sikerült magamba lezárnom a másik barátnőm meg bepasizott így SOKKAL kevesebbet beszélünk de hiába lett egy pasija nem tudja elfelejteni lezárni... Ha gondolod nyugodtan írj :)
2015. júl. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
#2 vagyok.. amugy van esély hogy lezárd ha találsz egy másik legjobb barátnőt de egy pasi nem potolhat igazan egy baratnot
2015. júl. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom, hogy muszáj vele valahogy közölnöd, hogy mit érzel, ha még ezzel meg is alázod magad. De valószínűleg, vagyis inkább nyílvánvalóan nem érdekled őt annyira, viszont muszáj tudnia, hogy kit veszített el...
2015. júl. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Bocsi,félreérthetően fogalmaztam.Úgy értettem,hogy egy másik barátnő segíthet-e ebben. Az első válaszolónak is köszönöm,írok majd privit! :) És a 3. válaszolónak is, szintén köszönöm!
2015. júl. 5. 20:05
 6/7 anonim ***** válasza:

Talán jobb, ha keresel másik barátnőt. Ez sokszor sokaknál probléma, ha a barátnők egyike bepasizik.

Én fordítva jártam. Lett barátom és a barátnőm azonnal letiltott, és szóba sem állt velem. Sokat tűnődtem rajta, hogy miért, mert amikor csak az elején randizgattunk, akkor sem hanyagoltam el őt soha, szinte minden nap találkoztunk. Szóval ilyen is van, hogy van aki nem tudja elviselni, ha a másiknak van párja - mert talán azt hiszi, hogy őrá akkor sose lesz idő.

Ha úgy látod, hogy nem hiányzol ennek a lánynak, érdemesebb tovább lépni. bár én itt érzek némi csavart, elvégre ő írt neked - csak te nem válaszoltál. Tehát nem biztos, hogy veszett ügy az egész.

2015. júl. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen írt,csak,nem tudom... Azt érzem,hogy én soha nem voltam olyan fontos neki,mint ő nekem,és így semmi értelme az egésznek.Plusz megbántott,nagyon.
2015. júl. 5. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!