Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van olyan köztetek, aki már...

Van olyan köztetek, aki már több éve nem volt strandon barátok híján?

Figyelt kérdés
Régen, amikor voltak barátaim, nagyon sokat jártunk, volt, hogy egy hétre lementünk Balcsira, annyira hiányzik ez az időszak. De azóta nem találtam olyan társaságot, akikkel szívesen terveznék ilyeneket. Strand nélkül meg semmit nem ér a nyár, főleg ebben a melegben.

2015. júl. 6. 15:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Én még tesomal voltam .de olyan rég hogy azt se tudom hány éve volt és hogy hol voltunk..

F.28

2015. júl. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nekem lenne kikkel menni, de pár nap múlva egyedül megyek. Téged mi tart vissza? :D Bár én a viszonylag közeli tópartra, de ha én lemegyek egyedül kiúszni magam a hétvégén kívül akkor téged mi tart vissza? :D
2015. júl. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Tegnap ezért nem voltam strandon mert egyedül nem jó. De nekem már családom van, csak most vidéken vannak a párom szüleinél... 38/F
2015. júl. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Durván 2 éve nem jártam strandod. Utoljára az exemmel és a baráti társasággal voltunk, de azóta semmi.
2015. júl. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

2

a) egyedül pocsék

b nekem sajnos nem a szomszédban van a strand

2015. júl. 6. 21:10
 6/16 anonim ***** válasza:
Valakid csak van, nem? Én a szüleimmel vagy tesómmal, párommal szoktam menni, vagy az ő szüleivel. Barátaim meg sose voltak, nem is hiányzik.
2015. júl. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Szüleimmel nem vagyok jóban, párom nincs, akivel meg jóban vagyok, az meg nem szeret strandolni:D
2015. júl. 7. 21:30
 8/16 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok, kérdező.

Bár egyszer-egyszer mentem egyedül, de úgy nem olyan érdekes.

2015. júl. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Azt el is hiszem. mit lehet egyedül csinálnji egy strandon? Olvasni? Azt otthon is tudok. Egyedül lebegjek a vizen? Unalmas. Vagy napozzzak? Az még társaságban is unalmas.
2015. júl. 12. 14:08
 10/16 anonim ***** válasza:
Kérdező, fiú vagy, vagy lány?
2015. júl. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!