Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van más kiút az öngyilkosságon...

Van más kiút az öngyilkosságon kívül? 15/f

Figyelt kérdés

Vallásos iskolába járok. Körülöttem mindenki hívő. Nemrég kitudódott, hogy homoszexuális vagyok... minden nap zaklatnak, bántalmaznak. A testem tele van kék-zöld foltokkal, minden porcikám sajog, könnyes szemekkel írok. Amikor a szüleimhez is eljutott a hír, én elszöktem otthonról. Nem hiányzom nekik. Most a haldokló nagymamám házában lakom. Ő az egyetlen, aki nem ver meg minden áldott nap, nem kiabálja, hogy "mocskos b u z i, a pokolban a helyed!". Szeretem a nagymamámat... de már csak pár hónapja van hátra. Elhatároztam hogyha ő meghal, én utána megyek, bár valószínűleg a Pokolban fogok kikötni. Ha nem ölöm meg magam, majd megölnek a többiek. Addig ütnek, ameddig ki nem alszik a fény a szememben.

Viszont én még nem akarok meghalni... Hiszek benne, hogy egyszer majd jó életem lesz. Kérdés az, hogy mikor? Lelkileg összetörtem, gyenge vagyok, nincs más kiút, mint a halál.

A segítségeteket szeretném kérni. Hogyan csinálhatnám vissza? Mit tehetnék, hogy ez az egész véget érjen? Kérlek segítsetek...


2015. júl. 13. 10:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
53%

Írj rám. :)

14/f

2015. júl. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mégis hogyan tudódott ki?
2015. júl. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Az ex-barátom... Szóval, az a helyzet hogy kihasznált. Fotókat készített, elküldte mindenkinek. Állítólag már sejtette, hogy defektes vagyok, így akart leleplezni. Tönkretette az életemet. Szerettem őt...
2015. júl. 13. 10:30
 4/13 anonim ***** válasza:

Menj haza és beszéld meg a szüleiddel, hogy írassanak másik iskolába, ahol nem ismernek és ami nem vallásos iskola.

Hülyeség lenne öngyilkosnak lenni, az nem kiút. Vannak normális megoldások is. Nem kell rögtön mindentől kikészülni.

Egyébként meg elég kamuszagú :) Nincs olyan iskola, ahol ezt a tanárok hagynák. Meg nincs olyan iskola, ahol minden egyes diáknak pont ugyanaz a véleménye és ne lennének, akik megvédenek téged.

2015. júl. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Egyszer le fog mindenki nyugodni. Addig foglald el magad azzal, hogy segítesz a mamádnak, így időt is tudsz vele tölteni. Ne legyél öngyilkos! Én már voltam aközeli állapotban, hogy meg is tettem volna, de nem, mert tudtam, hogy van megoldás. És megérte! Mindenre van megoldás, erre is! Van kiút, csak meg kell keresni.

Van ismerősöd akihez majd eltudsz menni?

Iskolaváltás szóba jöhet?

2015. júl. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én heteroszexuális vagyok ugyan, de nem vagy defektes egyáltalán, ne gondolj így magadra. Szerintem ez az egész vallásosság egy hülyeség úgy ahogy van... mindenkit úgy kell elfogadni ahogy van, segíteni kell, de ha homoszexuálisnak születik, akkor az már elfogadhatatlan. Komolyan, 21. század, és úgy kezelik, mintha te a megszületésed előtt külön kiválasztottad volna, hogy te homoszexuális akarsz lenni... de igazából, ha kiválaszthattad volna, akkor sem lenne semmi közük hozzá, a te életed, ahhoz vonzódsz akihez akarsz, úgy élsz ahogy szeretnél. Próbálj meg a szüleiddel beszélni, és váltsatok iskolát. Egy rendes suliban totál nem érdekli az embereket ez, nekem is van egy meleg évfolyamtársam (17 évesek vagyunk) és egy rossz szót sem szólnak hozzá, én is csak rácsodálkoztam, hogy "jé, ő meleg" aztán mentem tovább, ennyi. :D
2015. júl. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%

Tényleg kamuszagú

Vallásos suliba jársz, de már van expasid? Na ne...

2015. júl. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
77%
... És 15 évesen
2015. júl. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Először is sírd ki magad, ha eddig nem tetted meg. Menj vissza a szüleidhez, akármilyen rossz vagy pedig keress egy rokont vagy barátot akinél ellakhatsz. Menj egy másik iskolába, de nehogy vallásosba, azok többségében nagyon kretének. Már csak pár év iskola van vissza, ha szebb életet akarsz ki kell bírnod. Utána majdhogynem tiszta lappal kezdhetsz mindent. Új lakhely, úi társaság stb. Ilyen zaklatásokkal még valószínű találkozol majd. És én azt tanácsolom, hogy verd írtózatosan pofán azt aki bánt téged! Ne hagyd, hogy megtörjenek. Még lehetsz boldog, felesleges megölnöd magad.
2015. júl. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Sajnálom, milyen emberek vannak. Én is vallásos suliba jártam, bi vagyok és nagyon megtetszett egy fiú. Kitudódott és annyira jól fogadta a pasi, olyan cuki volt és mindenki elfogadott, még ofő is.

ne haragudj kérdező, de ennek tényleg kamu szaga van. Ha már kamuzol, akkor ne ilyeneket, mert itt mindenkinek lerontod a kedélyállapotát. Amennyiben nem kamuzol, akkor nagyon sajnállak.:S

2015. júl. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!