Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért leszek este/éjszaka...

Miért leszek este/éjszaka depresszív hangulatban?

Figyelt kérdés

Utálok erről beszélni, mert sosem mutatom ki az érzéseimet, ezt is csak névtelenül merem leírni.

Magányos vagyok, egész nap gépezek, csak a szüleimmel beszélgetek, de nem is igényelném a társaságot egyáltalán, inkább amolyan "csendben tevékenykedős' típus vagyok.

Azonban éjszaka, olyan 11 körül mindig rám jön egy depresszív hangulatsor, ilyenkor mindenkibe szenvedélyesen bele tudnék szeretni, mindig filmekre gondolok, hogy valakivel megszöknék és bejárnám a világot, lelkizünk meg ilyesmik. A gondolattól is undorodom, de erre vágyom. Mit tegyek?

Nagyon szeretnék egy barátot, de csak egyet, akinek mindent el tudnék mondani, és meghallgatna, nem lenne felszínes, meg semmi. Olyan valakit, aki akár az ismerkedésünk második napján eljönne velem utazni másik országba, városokat nézni, kalandparkozni meg ilyesmik.

Régen volt egy legjobb barátnőm, mindent megtettem neki, csak ő volt. Tényleg mindent. Nagyon kedveltem, és egyik napról a másikra elhagyott.

Mit tehetnék? Reggel ilyen eszembe sem jutna, de nagyon-nagyon szeretnék egy ilyen barátot.

Tudtok esetleg egy olyan oldalt, ahol akár anoniman is beszélhetek valakivel? De mindennap és rengeteget. Amúgy nagyon önbizalomhiányos is vagyok, utálom a külsőmet. Tele vagyok komplexusokkal, nem merek kimenni az utcára, pedig mindig erre vágyom. Nekem az is nagy szám, ha elmegyek egy áruházba. Kb. 2-3 éve csak akkor mozdulok ki, ha iskolába kell mennem, rettentően gátlásos vagyok, nincsenek barátaim.

Kérlek segítsetek! Nagyon szépen köszönöm! :)



2015. júl. 15. 23:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Én elmennék veled :)

Nekem is régi vágyam csak úgy egy vagy két baráttal elmenni a világba és dumálni meg kalandozni mint a filmekben, :)

Csak egy barátom se vágyik ilyenre :/

Képzeld csak el, új helyeket bejárni, új embereket megismerni, új dolgokat tanulni. A csillagok alatt aludni miközben ezernyi dolgon mereng az ember. Jó lehet....

Ehelyett én is itthon rohadok és depizek meg gépezek :/

Ha gondolod írj privátot, eldumálhatunk :)

2015. júl. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
"nem is igényelném a társaságot egyáltalán" és mégis barátot szeretnél... Ez egy kicsit paradoxon, szerintem ki kellene mozdulnod, mert a megfelelő környezet nagyban befolyásolhatja a dolgokat. Esetleg kérhetnél segítséget, hogy végre megváltozz. Magadban elnyomod a dolgokat, de mégis vágysz a barátra. Ha elfogadod magadat akkor egy fokkal közelebb kerülsz a célodhoz. :D
2015. júl. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jaj,ezzel én is így vagyok,hogy sokszor rosszul érzem magam társaságban,de mégis kellene 1-2 jó barát....
2015. júl. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sokan esnek éjszaka depresszív hangulatba, többek között én is.

Éjszaka érdemes tartózkodni a fontos döntések meghozatalától illetve nem kéne agyalni olyasmin hogy "hogyan tovább" és ehhez hasonlók.

Az ember mögött éjszaka egy fizikailag és szellemileg kimerítő nap áll amikor nincs sem fizikai, sem lelki ereje folytatni a napot és a jövővel foglalkozni.

Ha mégis megteszi a helyzetet -erő hiányában- sokkal inkább kilátástalannak látja mint napközben mikor rendelkezésre áll a tetterő.


Tehát éjszaka csak a pihenéssel és kikapcsolódással járó dolgokkal érdemes foglalkozni.


A társaság iránti igényed teljesen természetes és neked inkább egyetlen barát való mint egy baráti társaság.

Javaslom a barátot helyben keresd mert a távolság képes megölni a legjobb barátságot is.

2015. júl. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én pont kifordítva vagyok, nappal van rossz kedvem, éjjel meg jó, valahogy az az én világom.
2015. júl. 18. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálam is mindig este/éjszaka kezdődik. Napközben még ha egyedül vagyok is elfoglalom magam általába, dolgozgatok vagy ilyesmi de este ahogy lecsendesedik minden a magány érzése felerősödik bennem
2015. júl. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!